Новини
08.05.2012

Компанія «ГАРАНТ-АВТО» збільшила обсяг відшкодувань на 36%.

 

08.05.2012. Український страховик в березні виплатив своїм клієнтам більш 13,9 млн. грн., Що в порівнянні з лютим поточного року становить приріст в 36%.

 

Вибираючи страхову компанію як партнера для захисту свого майна, клієнти, як правило, звертають увагу на здатність компанії виконувати взяті на себе зобов'язання. Підбивши підсумки страхової діяльності за третій місяць 2012 року, компанія «ГАРАНТ-АВТО» змогла підтвердити статус компанії, яка ставить інтереси своїх клієнтів на перше місце.
Так, за підсумками березня компанія збільшила обсяги страхових відшкодувань своїм клієнтам, в порівнянні з лютим 2012 року, на 36%, виплативши в цілому, за заявленим страховим випадкам, 13893 тис. грн. Уже традиційно, велика частина відшкодувань припала на договору страхування КАСКО, за якими було врегульовано 1228 справ і відшкодовано 5294 тис. грн. На відшкодування по страхових випадках по ОСАГО довелося 3982 тис. грн, і було врегульовано 796 справ. Третім видом страхування, за яким було відшкодовано 2321 тис. грн.стала «зелена карта». На ці три види довелося майже 80% від загальної суми відшкодувань.
Надходження страхових платежів не менш важлива складова діяльності страхової компанії, оскільки саме це є фактором, що дозволяє формувати резерви для страхових виплат. У березні цього року за цим показником також було зафіксовано зростання. Якщо в лютому 2012 року було зібрано понад 15 000 тис. грн., То в березні обсяг страхових премій збільшився, і склав 17 385 тис. грн., Що у відносних одиницях відповідає зростанню на рівні 16%. Основними видами страхування, які дозволили зібрати майже 85% від загальної суми страхових премій за березень, стали добровільне страхування наземного транспорту, обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності та страхування майна. За цим видам було зібрано 7718 тис. грн, 5757 тис. грн. і 1135 тис. грн., відповідно.

 

Дізнатися детальніше про страхову компанію «ГАРАНТ-АВТО», а також про оновлену лінійку страхових продуктів можна на корпоративному сайті компанії за адресою www.garant-auto.com.ua або відвідавши сторінку-візитку в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua .

 

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія буда заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні надає послуги страхування для юридичних та фізичних осіб. Загальна сума відшкодувань, що були виплачені ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2011 року склала понад 150 537 тыс. грн. Щодня компанія виплачує приблизно 580 тис.грн., або близько 2,5 - 3 млн. грн. щотижня.

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» займає провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО та ОСЦПВ, займаючи одну з провідних позицій за числом отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогодні, автомобільне страхування займає значну долю страхового портфелю компанії «ГАРАНТ-АВТО». Також активно розвиваються і інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.ін.

 

 


УкрАВТО у Вашому місті