Новини
16.05.2012

Компанія «ГАРАНТ-АВТО» продовжує діяльність в м. Харкові

16.05.2012. Український страховик, що широко представлений регіональною мережею по всій Україні, продовжує активну діяльність у м.Харків в форматі департаменту.

 

На підставі рішення Наглядової ради від 10 травня 2012 року було проведено реорганізацію філії в м. Харкові в безбалансовий структурний підрозділ. Оновлений формат роботи, в цьому вже, "Харківського департаменту", покликаний зменшити адміністративне навантаження на персонал підрозділу, основним завданням якого є реалізація страхових продуктів і робота з клієнтами. Дана реорганізація стала черговим кроком у процесі оптимізації технологічних процесів Компанії. Нагадаємо, раніше також були реорганізовані Обухівська філія, кілька філій в м. Києві: «Оренда», «Лівобережна». Офіційна назва регіонального представництва абсолютно не впливає на якість і сервіс надання страхових послуг компанією своїм багаторічним та потенційним клієнтам.

На сьогоднішній день Харківський департамент входить в десятку лідерів-регіонів СК «ГАРАНТ-АВТО» як з виплат страхових відшкодувань, так і за надходженнями страхових платежів. Так, за 1й квартал 2012 року Харківським департаментом було зібрано 2387 тис. грн., І відшкодовано клієнтам близько 800 тис. грн. збитку, що в свою чергу підтверджує безупинну активну діяльність регіону.

Дізнатися детальніше про страхову компанію «ГАРАНТ-АВТО», і більш детальніше про Харківському департаменті можна на корпоративному сайті компанії за адресою www.garant-auto.com.ua , або відвідавши сторінку-візитку в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua .

 

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія буда заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні надає послуги страхування для юридичних та фізичних осіб. Загальна сума відшкодувань, що були виплачені ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2011 року склала понад 150 537 тыс. грн. Щодня компанія виплачує приблизно 580 тис.грн., або близько 2,5 - 3 млн. грн. щотижня.

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» займає провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО та ОСЦПВ, займаючи одну з провідних позицій за числом отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогодні, автомобільне страхування займає значну долю страхового портфелю компанії «ГАРАНТ-АВТО». Також активно розвиваються і інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.ін.

 
 


УкрАВТО у Вашому місті