Новини
16.05.2012

Не словом, а ділом: Гарант-ЛАЙФ в черговий раз підтвердила свій статус надійної страхової компанії.


Головні цінності для СК «Гарант-ЛАЙФ» - це клієнт і відповідальність перед ним. Слідуючи їм, Компанія з кожним роком укріплює не лише лідируючі позиції на ринку страхування життя, але й завойовує довіру серед страхувальників. І це є головним доказом правильної стратегії розвитку і фінансової надійності.

 

Підводячи підсумки 1-го кварталу 2012 року варто відзначити високий рівень виплат в СК «Гарант-ЛАЙФ» – 91,3%. За цей період Компанія виплатила своїм страхувальникам 801 134,65 грн. оперативно виконавши зобов'язання по 71 страховому договору.  З них 11 607,48 грн. було виплачено у зв'язку з 8 випадками тілесних ушкоджень і 76 261,58 грн. по 5 випадкам настання смерті, а також 31 951,37 по 2 випадкам критичних захворювань.

Важливо, що Компанія «Гарант-ЛАЙФ» не просто виплачує, але й якісно допомагає у важкій ситуації. Її співробітники завжди уважно відносяться до кожного страхового випадку і прикладають максимум зусиль для прискорення і полегшення процесу збору необхідних документів і здійснення виплати.

Так, в березні СК «Гарант-ЛАЙФ» здійснила виплату у розмірі 6 500 грн. своєму страхувальникові, який піддався нападу невідомого і отримав тілесні ушкодження. Постраждалий звернувся в міліцію наступного дня, але йому було відмовлено в порушенні кримінальної справи без проходження судмедекспертизи. Звернутися в бюро судмедекспертизи страхувальник зміг лише після закінчення 10 днів  (оскільки весь цей час хворів на грип).

Страхова компанія неодноразово відправляла запити в міліцію для отримання необхідних документів. На жаль, лише після третього запиту співробітники міліції підтвердили факт нападу на Застраховану особу, після чого в Компанії з'явилася можливість обґрунтовано здійснити страхову виплату.

Таким чином, завдяки наполегливості і злагодженості дій співробітників Гарант-ЛАЙФ, Компанія ефективно виконує зобов'язання по страховому захисту своїх клієнтів.

ПАТ «УСК «Гарант-ЛАЙФ» розпочала свою історію в 2000 році. Завдяки високому професіоналізму і чіткому виконанню узятих на себе зобов'язань, компанія протягом десятиліття отримує довіру і пошану клієнтів і партнерів, тому вже не перший рік знаходиться серед лідерів українських страховиків життя. Спираючись на фінансову міцність і передові технології управління ризиками «Гарант-ЛАЙФ» надає беззаперечні гарантії Вашої захищеності.  Ліцензія № 500005 від 14.01.2011 Контактний телефон:  (044) 594-87-07

 

УкрАВТО у Вашому місті