Новини
16.05.2012

«Замовити зворотній дзвінок» - нова послуга інтернет магазину E-ZIPAVTO.com

0

Для зручності клієнтів і для поліпшення комунікації, компанія ЗІП-АВТО, що входить до структури корпорації «УкрАВТО», представляє нову послугу інтернет магазину E-ZIPAVTO.com - «Замовити зворотній дзвінок». Тепер зв'язатися з менеджером інтернет магазину буде ще простіше. У випадку якщо ви хочете отримати термінову відповідь на запит або на питання, яке вас цікавить, докладаючи якнайменше зусиль, скористайтеся формою «Замовити зворотній дзвінок». Після натискання командної кнопки «Замовити зворотній дзвінок», залиште нам свій номер телефону, а також ім'я, і менеджер інтернет магазину передзвонить вам протягом 10 хвилин! Послуга доступна без реєстрації на E-ZIPAVTO.com. Заявки на зворотні дзвінки приймаються з будь-якого куточка нашої країни.

Рішення про запуск послуги «Замовити зворотній дзвінок» було прийнято на підставі детального аналізу частоти використання форми зворотного зв'язку нашими клієнтами. За результатами аналізу виявилося, що клієнтам дуже зручно вести персональний діалог зі своїм менеджером. Але щоб було ще швидше і зручніше, а головне без будь-яких витрат, в інтернет магазині E-ZIPAVTO.com тепер можна скористатися послугою «Замовити зворотній дзвінок», що істотно спрощує для користувача процес комунікації з менеджером інтернет магазину.

«Наша мета - створити максимально комфортні умови для наших покупців, - заявив інженер - програміст інтернет магазину E-ZIPAVTO.com Олександр Божко. - Упевнений, що нова послуга буде гідно оцінена відвідувачами E-ZIPAVTO.com. Ми гарантуємо, що особиста інформація користувачів буде знаходитися в безпеці і не буде передана третім особам». Скористайтеся даною послугою і переконайтеся в її зручності.

Інтернет магазин E-ZIPAVTO.com для того, щоб купувати!

www.e-zipavto.com

 

Довідка:

Компанія ЗІП-АВТО, філія Корпорації УкрАВТО, працює на ринку запасних частин, додаткового обладнання та аксесуарів, масел, автохімії і фарб для автомобілів з ​​квітня 1998 року.

АФ «ЗІП-АВТО» - один з лідерів ринку запасних частин України - пропонує якісну продукцію кращих світових брендів, сертифіковану в Європі і Україна. Вона реалізується за допомогою розвиненої дистриб'юторської мережі з урахуванням продуманої системи знижок та оперативної доставки в будь-який регіон України.

На сьогоднішній день компанія «ЗІП-АВТО» пропонує клієнтам більше 80 000 найменувань товарів, котрі охоплюють 80 брендів у сферах запасних частин, мастил, додаткового обладнання, автохімії і фарб для автомобілів. Місія компанії «ЗІП-АВТО» - турбота про бізнес клієнта!

 

 

 

 

 

УкрАВТО у Вашому місті