Новини
18.05.2012

«ГАРАНТ-АВТО» презентувала нову програму страхування «КАСКО-Мото»

17.05.2012. Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» взяла участь у щорічній виставці «Мотобайк», під час проведення якої презентувала новий продукт «КАСКО-Мото».

 В останні дні квітня в Києві пройшла, вже традиційна, виставка, учасниками якої виступають компанії, що офіційно представляють в Україні найбільші бренди мототехніки. Одним з учасників виставки була страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО», яка розробила програму страхування спеціально для власників мотоциклів та іншої мототехніки.

3

Так як компанія «ГАРАНТ-АВТО» робить все, щоб відповідати іміджу кліентооріентрованного страховика, продукт «КАСКО-Мото» дозволяє клієнтові не турбуватися про непередбачувані витрати, у разі пошкодження мотоцикла. Рівень захисту або покриття полісу «КАСКО-Мото» клієнт може вибирати самостійно, в залежності від умов експлуатації і свого досвіду. Мотоцикл можна застрахувати від таких ризиків як ДТП, протиправні дії третіх осіб, стихійні лиха, пожежа і викрадення. Дія поліса поширюється на територію України, країни СНД та Європи. Також за цією програмою оплачується евакуатор, немає обмежень по кількості осіб, які мають право керування мотоциклом, в певних випадках водій мотоцикла звільняється від необхідності надавати довідку ДАІ для отримання відшкодування, при настанні страхового випадку. Так як мотосезон досить короткий можна застрахувати мотоцикл на невеликий термін. На додаток до захисту мотоциклу, власник поліса «КАСКО-Мото» може застрахувати себе та пасажирів від нещасних випадків.


2

«З урахуванням того, що мотоциклістів на наших дорогах стає все більше, наша компанія спеціально розробила програму« КАСКО-Мото», яка зможе захистити мотоцикл від більшості ризиків. Про те, що цей продукт дійсно затребуваний, можна судити з кількості клієнтів, що побажали застрахувати свої мотоцикли ще під час проведення виставки»зазначила Наталія Шарвадзе, Голова Правління страхової компанії« ГАРАНТ-АВТО ».


6

Дізнатися детальніше про страхову компанію «ГАРАНТ-АВТО», а також про оновлену лінійку страхових продуктів можна на корпоративному сайті компанії за адресою www.garant-auto.com.ua або відвідавши сторінку-візитку в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua .

 

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія буда заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні надає послуги страхування для юридичних та фізичних осіб. Загальна сума відшкодувань, що були виплачені ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2011 року склала понад 150 537 тыс. грн. Щодня компанія виплачує приблизно 580 тис.грн., або близько 2,5 - 3 млн. грн. щотижня.

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» займає провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО та ОСЦПВ, займаючи одну з провідних позицій за числом отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогодні, автомобільне страхування займає значну долю страхового портфелю компанії «ГАРАНТ-АВТО». Також активно розвиваються і інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.ін.


УкрАВТО у Вашому місті