Новини
21.05.2012

Компанії, що постраждала внаслідок бурі, виплачено понад 50 тис. страхового відшкодування

21.05.2012. Волинська філія страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО» відшкодувала своєму клієнтові по страховому випадку 53 064 грн.

Страхове відшкодування було виплачено Волинською філією страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО», яка надає повний спектр послуг страхування, супроводу і виплати відшкодувань клієнтам в даному регіоні. Заява про настання страхового випадку була отримана від одного з найбільших клієнтів компанії, що ведуть бізнес у сфері виробництва і поставок м'яса на український ринок.

Згідно з договором страхування, компанії ТзОВ «Агідель», було відшкодовано 53 064,58 грн. збитків, причиною яких стала буря, що пройшла по регіону і в числі інших пошкодила покрівлю одного із застрахованих об'єктів. Компанія ТзОВ «Агідель», яка входить до складу виробничої групи торгової марки «Пан Курчак», уже не перший рік користується послугами страхування компанії «ГАРАНТ-АВТО», одного з найбільших страховиків України. Договір страхування був укладений на умовах, які дозволяють захистити майно клієнта від таких ризиків як вогневі ризики, стихійні лиха, пошкодження водою, протиправні дії третіх осіб і вибух.

Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» завжди ставила у своїй діяльності пріоритетним відшкодування збитків своїм клієнтам, незалежно від масштабів. Тому і по даному страховому випадку, виплата страхувальнику відшкодування була проведена у встановлені договором терміни і в повному обсязі, згідно наданих клієнтом документів про пошкодження.

Дізнатися детальніше про страхову компанію «ГАРАНТ-АВТО», і роботі Волинської філії можна на корпоративному сайті компанії за адресою www.garant-auto.com.ua , або відвідавши сторінку-візитку в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua  .

 

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія буда заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні надає послуги страхування для юридичних та фізичних осіб. Загальна сума відшкодувань, що були виплачені ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2011 року склала понад 150 537 тыс. грн. Щодня компанія виплачує приблизно 580 тис.грн., або близько 2,5 - 3 млн. грн. щотижня.

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» займає провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО та ОСЦПВ, займаючи одну з провідних позицій за числом отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогодні, автомобільне страхування займає значну долю страхового портфелю компанії «ГАРАНТ-АВТО». Також активно розвиваються і інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.ін.

 

 

УкрАВТО у Вашому місті