Новини
22.05.2012

Компанія «ГАРАНТ-АВТО» стала страховим партнером змагань «ПРОХВАТ 2012»

22.05.2012. Кримська філія страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО» взяла участь у щорічних змаганнях зі швидкісного проходження пересіченій місцевості на автомобілях.

4

Цього разу, вже такі, що стали традиційними, змагання, що збирають всіх, хто знайомий з бездоріжжям не з чуток, проходили під Сімферополем. Змагання джіпперів, що носять назву «ПРОХВАТ-2012» стали першим етапом Чемпіонату України з джип-спринту, екстрімкросу і гонках на автомобілях типу «баггі».

1

Гонки, дозволили повною мірою продемонструвати свою майстерність кращим пілотам не тільки Україні, а й Росії. Протягом двох днів спортсмени виступали у різних дисциплінах, в яких, не завжди більший кліренс і більш потужний двигун могли принести перемогу. У перший день учасники визначали кращого в джип-спринті, який представляв собою ралійну гонку на позашляховиках по спеціально підготовленій трасі довжиною в 10 кілометрів. Для перемоги необхідно було пройти найшвидше дистанцію, що складається з 10 кіл. Другий день був присвячений гонкам по екстрімкросу, які фактично стали перегонами на виживання, а також видовищним гонкам на автомобілях «баггі».

«Оскільки страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» працює на страховому ринку України не один десяток років і має величезний досвід в автострахуванні, ми не могли залишитися осторонь від цих змагань. Статус страхового партнера багато до чого зобов'язує. Формат заходу був ризиковим, як для техніки, так і для учасників, але, незважаючи на це, ми сміливо виступили страховим партнером, так як можемо гарантувати страховий захист нашим клієнтам», зазначив Олег Руднєв, директор Кримської філії страхової компанії« ГАРАНТ-АВТО».

2

Дізнатися детальніше про ініціативи, які підтримує страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО», а також отримати інформацію про послуги, що пропонуються Кримською філією, можна на корпоративному сайті компанії за адресою www.garant-auto.com.ua , або відвідавши сторінку-візитку в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua

 

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія буда заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні надає послуги страхування для юридичних та фізичних осіб. Загальна сума відшкодувань, що були виплачені ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2011 року склала понад 150 537 тыс. грн. Щодня компанія виплачує приблизно 580 тис.грн., або близько 2,5 - 3 млн. грн. щотижня.

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» займає провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО та ОСЦПВ, займаючи одну з провідних позицій за числом отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогодні, автомобільне страхування займає значну долю страхового портфелю компанії «ГАРАНТ-АВТО». Також активно розвиваються і інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.ін.

 
УкрАВТО у Вашому місті