Новини
23.05.2012

Корпорація УкрАВТО почала підготовку до Столичного Автошоу 2012!


 
Стартувала підготовка до дев'ятого Столичному Автошоу. Цього року головна автомобільна подія країни відбудеться з 7 по 9 вересня. Традиційно  Автошоу проходитиме на території найбільшого автомобільного комплексу - «Автоцентру на Столичному».


Столичне Автошоу - головна автомобільна виставка в країні, яка проводиться вже 9 рік поспіль. Щорічно автомобільне свято збирає близько півмільйона гостей. Завдяки цікавим ціновим пропозиція багато відвідувачів купують під час Автошоу нові автомобілі. Так, наприклад, в 2011 році за три дні виставки було продано 352 автомобіля.


Оргкомітет Столичного Автошоу 2012 вже готує для своїх гостей ексклюзивні автопрем'єри, нову музично-розважальну програму і кращі цінові пропозиції.У рамках дев'ятого Столичного Автошоу буде презентовано безліч автомобільних новинок від провідних світових та вітчизняних автовиробників: Mercedes-Benz, KIA, Opel, Chevrolet, Renault, Nissan, Toyota, Lada, Chery, ЗАЗ, ТАТА і I-van.

Слідкуйте за подробицями на сайті Столичного Автошоу: http://www.autoshow.kiev.ua/ 

Довідка:
Столичне Автошоу 2012 - дев'яте щорічне автомобільне свято, що пропонує спеціальні умови покупки автомобілів. «Кращий час та місце придбати автомобіль» представлені увазі відвідувачів Автошоу з 7 по 9 вересня 2012 р. за адресою Столичне шосе, 90. На Столичному Автошоу 2012 представлені, як автомобільні бренди, так і банківські та страхові компанії.
Організатор Столичного Автошоу - Українська Автомобільна Корпорація - транснаціональна корпорація, лідер автомобільного ринку України; найбільший виробник автомобілів, дистриб'ютор і постачальник високоякісних сервісних послуг; єдина компанія в Україні з повним циклом продукції; експортер автомобілів у країни СНД і ближнього зарубіжжя.

УкрАВТО у Вашому місті