Новини
25.05.2012

СК «Експрес Страхування»: статистика ДТП

У період з 1 січня по 31 березня 2012 року в СК «Експрес Страхування» було заявлено 826 страхових подій, які сталися унаслідок ДТП з автомобілями, застрахованими за програмами КАСКО.

В результаті Компанія оперативно відшкодувала збитки на суму 4 054 439,36 грн., що складає 84% від обсягу всіх  виплат за цей період. Найбільша сума, яку страхова компанія виплатила з початку року, складає 201 015,36 грн.

Відповідно до даних відділу врегулювання СК «Експрес Страхування», найчастіше в ДТП потрапляли власники таких марок автомобілів: Chevrolet, Chery, KIA і ЗАЗ (Daеwoo).  На думку фахівців Компанії, це частково викликано великою кількістю цих марок серед застрахованих авто. До того ж, серед їх власників дуже багато молодих водіїв.

Серед найбільш аварійних регіонів України за 1-й квартал 2012 року можна назвати м. Київ, Київську, Донецьку і Луганську області. Це і зрозуміло – адже це найбільш густо населені регіони України зі щільним автомобільним трафіком.

Як показує статистика Компанії, найчастішою причина, за якою трапляються ДТП зі страхувальниками  - це нездатність впоратися з управлінням автомобіля.

Нажаль, страховка не може вберегти від аварій і запобігти їм, але може хоч би компенсувати збитки і надати матеріальну підтримку у важкій ситуації. Історично так склалось, що мінімізація ризиків  - це головна функція страхування. Купуючи страховий поліс СК «Експрес Страхування», Ви отримуєте впевненість в тому, що страхова компанія підтримає вас і ваших близьких в складний момент життя.

 

ТДВ «Експрес Страхування» – динамічна страхова компанія, заснована за участю лідера ринку автотранспорту України – Корпорації «УКРАВТО». Компанія має ліцензії на 22 види страхування. Для задоволення потреб різних клієнтів «Експрес  Страхування» використовує широкий ряд програм страхування, цілодобову підтримку користувачів по всій Україні і якісне обслуговування клієнта впродовж всього терміну страхування.

 

Ліцензія № 429899 від 04.11.2008

 

Телефон гарячої линії: 0-800-502-300

УкрАВТО у Вашому місті