Новини
28.05.2012

«Шалене літо»: відтепер автомобілі ЗАЗ на 7000 дешевше!

Напередодні спекотного літа та сезону літніх відпусток ЗАЗ оголошує про старт безпрецедентної акції
«Шалене літо».

Так, з 23 травня по 31 червня 2012 року в дистриб'юторській мережі «АвтоЗАЗ-сервіс» діють приголомшливі ціни на автомобілі ЗАЗ. Вже сьогодні Ви можете придбати ЗАЗ Lanos, Forza, Sens і Lanos пікап 2011 року виробництва  з економією до 7000 гривень, а це по деяким моделям більше 10% вартості.

«Вже багато років бренд ЗАЗ асоціюють зі словом «народний». Для нас - це, перш за все, визнання наших покупців і корпоративних клієнтів, довіра до продукції та високий попит на автомобілі марки ЗАЗ. І для того, щоб не тільки зберігати, а й примножувати народне визнання, ми знизили цінову планку і щиро сподіваємося, що задоволених власників автомобілів нашого бренду стане ще більше», - зазначив Генеральний директор дистриб'юторської компанії« АвтоЗАЗ-сервіс» Андрій Залуцький.

Яскравий і стильний ЗАЗ Forza з моменту появи на ринку привертає увагу покупців. Його виразний дизайн і багатий набір опцій отримали високі оцінки українських драйверів. Тільки зараз ЗАЗ Forza можна придбати за ціною від 77 620 грн. При цьому заощадити цілих 5000 грн.

Надійний і перевірений часом Lanos - еталон народної любові і «Абсолютний лідер продажу». Скористайтеся шансом купити Lanos з економією до 7000 грн. Тепер ціна на модель стартує з позначки
75 060 грн.

Не менш привабливі умови пропонує дистриб'юторська компанія і на придбання ЗАЗ Sens. Тепер він став ще більш доступним. ЗАЗ Sens - автомобіль з народною душею можна придбати на 5880 грн. дешевше. Ціна стартує від 59 520 грн.

Відчуйте цього літа свободу пересування, нові емоції і відкрийте для себе новий рівень комфорту разом із автомобілями ЗАЗ. Автомобілями для життя.

Відзначимо й те, що на придбання автомобілів ЗАЗ діє спеціальна кредитна програма «Краще ніж РОЗСТРОЧКА». Так, автомобілі ЗАЗ Forza, Lanos, Sens і новинку ЗАЗ VIDA можна придбати в кредит під 0% річних на перші 24 місяці строком до 7 років. Окрім того, початковий внесок - від 10%.

Рекомендуємо поквапитися! Кількість автомобілів за неймовірно низькими цінами обмежена наявними на даний момент складом! Чекаємо на Вас у наших автосалонах!

 

Подробиці акції можна дізнатися у кредитних спеціалістів дилерської мережі «АвтоЗАЗ-сервіс», на сайті www.lanos-ua.com, а також за телефоном «гарячої» лінії: 0 800 500 233 (дзвінки зі стаціонарних телефонів України безкоштовні).

 

Відвідайте сторінку ЗАЗ:

www.facebook.com/autozaz.ua

www.vk.com/autozaz_ua                                 

http://www.youtube.com/user/avtozazua

 УкрАВТО у Вашому місті