Новини
30.05.2012

Компанія «ГАРАНТ-АВТО» стала генеральним партнером Українського Клубу Ланос

 

29.05.2012. Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» взяла участь в 3-му всеукраїнському зльоті Українського Клубу власників автомобілів Ланос в якості генерального страхового партнера.


 У минулий уїк-енд, один з найбільших страховиків українського ринку ризикового страхування, компанія «ГАРАНТ-АВТО», у статусі генерального партнера підтримала третій зліт власників автомобілів Ланос, які по праву можна вважати найбільш масовими і популярними серед українських автолюбителів. Зліт проходив у місті Запоріжжя, що є серцем автомобілебудування Україні.

1

Організаторам вдалося зібрати «ланосоводів» практично з усіх куточків країни. У зльоті брали участь автомобілі з Києва, Полтави, Харкова, Дніпропетровська, Донецька, Запоріжжя та багатьох-багатьох інших міст країни. Загалом учасниками стали понад 130 автомобілів. З кожним роком учасників таких зльотів стає все більше, а це зайве підтвердження розвитку клубного руху. Це було не стільки збором власників однієї моделі автомобіля в певний час в певному місці. Це, скоріше, була зустріч однієї великої дружної родини, де в колі однодумців можна було поспілкуватися на різноманітні теми, продемонструвати удосконалення свого автомобіля, визначити найсильнішого в слаломі або в автозвуці або просто чудово провести час.

2

«Наша компанія вже другий раз виступає в якості партнера зльотів Українського Клубу Ланос. Перший досвід був в минулому році, який став успішним. Тому приймаючи пропозицію стати генеральним партнером 3-го зльоту в Запоріжжі, ми хотіли підтримати, як сам Український Клуб Ланос, так і автоклубний рух як такий, і наступним нашим кроком стане розробка спеціальної програми лояльності для учасників клубу», зазначив Дмитро Скляренко, начальник управління реклами та PR страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО».

Дізнатися детальніше про страхову компанію «ГАРАНТ-АВТО», нові програми страхування, а також про послуги, які пропонує страховик своїм клієнтам, можна на корпоративному сайті компанії за адресою www.garant-auto.com.ua , або відвідавши сторінку-візитку в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua.

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія буда заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні надає послуги страхування для юридичних та фізичних осіб. Загальна сума відшкодувань, що були виплачені ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2011 року склала понад 150 537 тыс. грн. Щодня компанія виплачує приблизно 580 тис.грн., або близько 2,5 - 3 млн. грн. щотижня.

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» займає провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО та ОСЦПВ, займаючи одну з провідних позицій за числом отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогодні, автомобільне страхування займає значну долю страхового портфелю компанії «ГАРАНТ-АВТО». Також активно розвиваються і інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.ін.

УкрАВТО у Вашому місті