Новини
31.05.2012

Компанія «ГАРАНТ-АВТО» стала страховим партнером обласного чемпіонату з футболу

 

31.05.2012. Луганська філія страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО» підтримала проведення чемпіонату області з футболу серед спортсменів з порушенням слуху.

 

Регіональне представництво страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО», яке надає повний спектр послуг ризикового страхування в Луганському регіоні, днями виступило в якості страхового партнера регіональних змагань з футболу. Чемпіонат області з футболу був організований Луганським обласним центром з фізичної культури і спорту інвалідів.

0

Турнір, який зібрав команди з України та Росії, був організований і проведений на дуже гідному рівні. Враховуючи статус відкритого Чемпіонату, змагання пройшли в атмосфері боротьби і прагнення до перемоги. Позитивним моментом є те, що подібні турніри вже стали традиційними в Луганському регіоні.

0

Для страхової компанії, яка вголос заявляє про соціальну орієнтованість, підтримку здорового способу життя, активного відпочинку та спортивного руху, участь в такому проекті є підтвердженням на ділі, свого іміджу. «Ми, як компанія, яка, перш за все, цінує свою репутацію, робимо все можливе, щоб наші слова не розходилися зі справою, і всіляко намагаємося підтримувати подібні проекти», зазначила Тетяна Перегудова, директор Луганської філії страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО».

Дізнатися детальніше про страхову компанію «ГАРАНТ-АВТО», ініціативи Луганської філії, а також про послуги, які пропонує страховик у Луганському регіоні можна на корпоративному сайті компанії за адресою www.garant-auto.com.ua , або відвідавши сторінку-візитку в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua .

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія буда заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні надає послуги страхування для юридичних та фізичних осіб. Загальна сума відшкодувань, що були виплачені ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2011 року склала понад 150 537 тыс. грн. Щодня компанія виплачує приблизно 580 тис.грн., або близько 2,5 - 3 млн. грн. щотижня.

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» займає провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО та ОСЦПВ, займаючи одну з провідних позицій за числом отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогодні, автомобільне страхування займає значну долю страхового портфелю компанії «ГАРАНТ-АВТО». Також активно розвиваються і інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.ін.

УкрАВТО у Вашому місті