Новини
01.06.2012

Компанія «ГАРАНТ-АВТО» прийняла участь в SIA-2012.

01.06.2012. Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО», спільно з партнером, компанією «Дженерал Авто Груп», взяла участь у Міжнародному Автосалоні SIA-2012.

 

Український страховик, компанія «ГАРАНТ-АВТО», що працює на українському ринку страхування більше 20 років, стала учасником щорічної автомобільної виставки SIA-2012, і запропонувала спеціальні умови автострахування. Страхова компанія була представлена на стендах офіційного дистриб'ютора автомобілів Chevrolet, Opel і Chevrolet NIVA в Україні, компанії «Дженерал Авто Груп».

Традиційно автомобілі цих брендів користуються попитом в українських автолюбителів. Тому спеціально до відкриття виставки страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» розробила і презентувала нові умови автострахування, які підійдуть, як власникам бюджетних автомобілів, так і власникам автомобілів сегменту преміум. Нові умови страхування, скористатися якими з цього моменту можна в будь-якому відділенні компанії «ГАРАНТ-АВТО» або в будь-якому дилерському центрі Української Автомобільної Корпорації, дозволяють клієнту обрати оптимальні набір опцій для захисту автомобіля.

Так, програма «КАСКО-Автосалон» передбачає три варіанти опцій: Базова, Класика, Престиж. Залежно від вибраної опції, клієнту пропонується три варіанти франшиз по всіх ризиках від 1 до 0%. Якщо ж мова йде про ризик «незаконне заволодіння», то розмір франшизи може варіюватися від 10 до 5%. Програма розроблена для легкових автомобілів, і не має обмежень по кількості людей, які на законних підставах, допущені до керування. Крім цього, стаж водія не впливає на розмір страхового платежу. Автомобіль отримує захист від таких ризиків як ДТП, протиправні дії третіх осіб, стихійні явища, пожежа і викрадення. Страхова сума за цією програмою може бути агрегатною або неагрегатною, в залежності від обраної опції. Також клієнти можуть скористатися послугами евакуатора. Якщо на момент укладення договору страхування в розпорядженні немає усієї суми вартості поліса, платіж може бути розбитий на 4 періоди, що дозволить спланувати витрати, пов'язані зі страховкою. Укладаючи договір страхування, власник автомобіля може розраховувати на повноцінний захист незалежно від місця зберігання рухомого майна, і в залежності від обраної опції може отримати відшкодування без довідки ДАІ.

Дізнатися детальніше про страхову компанію «ГАРАНТ-АВТО», нові програми страхування, а також про послуги, які пропонує страховик своїм клієнтам, можна на корпоративному сайті компанії за адресою www.garant-auto.com.ua , або відвідавши сторінку-візитку в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua .

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія буда заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні надає послуги страхування для юридичних та фізичних осіб. Загальна сума відшкодувань, що були виплачені ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2011 року склала понад 150 537 тыс. грн. Щодня компанія виплачує приблизно 580 тис.грн., або близько 2,5 - 3 млн. грн. щотижня.

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» займає провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО та ОСЦПВ, займаючи одну з провідних позицій за числом отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогодні, автомобільне страхування займає значну долю страхового портфелю компанії «ГАРАНТ-АВТО». Також активно розвиваються і інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.ін.

 
УкрАВТО у Вашому місті