Новини
07.06.2012

Подорож від Сhery та «DARIA-TOUR» у подарунок

Справжнім сюрпризом для відвідувачів стенду Chery на автосалоні SIA’2012 став розіграш подарункового сертифікату від туристичної компанії «DARIA-TOUR». Компанія «СІ ЕЙ Автомотів», офіційний дистриб’ютор автомобілів Chery в Україні (структурний підрозділ УкрАВТО) разом із партнером вирішили нагородити одного з відвідувачів автостенду подарунковим сертифікатом вартістю 4 000 гривень. Кожен, хто заповнив анкету щодо автомобілів Чері, автоматично став учасником розіграшу подарункового сертифікату.

0

Фортуна посміхнулася Ліщенку Сергію із Запоріжжя:

«Я навіть не сподівався, що пощастить саме мені… Яка несподіванка! Дякую! Мені дуже подобається подорожувати, ще раз дякую за можливість!»

Сьогодні бренд Сhery та «DARIA TOUR» вітає переможця й бажає приємної подорожі.

Генеральний директор компанії «СІ ЕЙ Автомотів» Олександр Ганжа зауважив під час зустрічі з переможцем розіграшу в Автоцентрі на Столичному: «Ми дуже цінуємо думку покупців і потенційних покупців автомобілів Чері. Ми щоразу враховуємо побажання й зауваги відвідувачів автосалону й завжди раді вести конструктивний діалог з усіма, хто приділяє нам увагу й час. А слушні думки зацікавлених мають бути винагороджені! Дуже вдячні вам за допомогу! Цей подарунковий сертифікат – символічна подяка, та ми сподіваємося, що ви з приємністю і користю проведете обрану вами подорож!»

0

Сертифікат переможцю розіграшу вручила директор туристичної компанії «DARIA-TOUR» Дар'я Хитрова: «Ми зробимо все для того, щоб ваш відпочинок запам’ятався вам. Адже наша компанія співпрацює з надійними туроператорами, які давно працюють на українському ринку і гарантують високий сервіс послуг. З нами ви можете поїхати куди завгодно: найцікавіші куточки України і світу – ви можете обрати той відпочинок, який вам заімпонує! Ми із задоволенням допоможемо вам з організацією поїздки».

Поміж тим, на відвідувачів стенду CHERY чекала не лише концептуальна авто-експозиція «Пізнай світ з Сhery», неординарна програма презентації нових Тiggo, Amulet, E5 та Beat з АМТ, а також – музика, різноманітні сувеніри, подарунки, знайомство з представниками компанії «СІ ЕЙ Автомотів». Усі, хто завітав на стенд Chery, мав змогу «пізнати світ з Чері»: 15-річна історія успіху бренду справді карколомна. І її можна було побачити на власні очі. Адже за дуже короткий час компанії вдалося стати №1 серед китайських виробників по експорту автомобілів. Виробництво автомобілів Chery нині здійснюється на 18-ти заводах по всьому світу. У липні 2011 року з конвеєра заводу в Уху зійшов 3000000-й автомобіль. Автомобілі Чері продаються більш ніж у 80 країнах, серед яких і Україна. Чи хоч одному з автомобільних монстрів вдалося здійснити такий стрімкий підйом?

УкрАВТО у Вашому місті