Новини
15.06.2012

З «Експрес Асістанс» море по коліно


Організовувати свої маленькі і великі подорожі дуже просто, коли поруч є «Експрес Асістанс». З ним Ви у будь-який час і в будь-якому місці зможете вирішити всі інформаційні і організаційні питання, подзвонивши лише на один номер. Картка «Експрес Асістанс» – це ціла команда Ваших особистих помічників, які завжди поряд з Вами. Вони допоможуть оперативно організувати краще дозвілля для сім'ї, друзів або Вашої половинки.

Адже набравши лише 10 цифр, Ви зможете все:  замовити столик в ресторані або клубі, забронювати квитки в кінотеатр, боулінг або аквапарк, викликати таксі або замовити послугу «тверезий водій», дізнатися адреси найближчих торговельних центрів і розважальних комплексів, передати повідомлення (факс, email, sms) і багато іншого.

І це ще не все. У яке місто України Ви б не поїхали, команда «Експрес Асістанс» віддано супроводжує Вас.  Разом з нею Ви зможете легко купити автобусні і авіа квитки, а також квитки на потяг, замовити номер в готелі або апартаментах, дізнатися погоду, місця пам'яток або заходів, які можна відвідати. Крім того, Ви будете впевнені, що Ваш автомобіль знаходитися у надійних руках професійних механіків, які зможуть відремонтувати дрібні несправності: замінити колесо, зарядити акумулятор або безкоштовно доставлять Ваш автомобіль на найближче СТО. А якщо в дорозі, зовсім несподівано, Ваш бак виявився порожнім - «Експрес Асістанс» абсолютно безкоштовно дозаправить Ваш  автомобіль 10 літрами пального.

Можливості «Експрес Асістанс»  безмежні – також як і Ваші бажання.  Тому, не обмежуйте себе в зручностях і простоті сучасного життя і приєднуйтеся до програми вже сьогодні. Стати власником картки «Експресс Асістанс» може кожен, хто придбає будь-який поліс КАСКО від СК  «Експрес Страхування».

Щоб дізнатися більш детальну інформацію, звертайтеся за номером гарячої лінії 0 800 502 300 або на сайт компанії www.express-insurance.com.ua

ТДВ «Експрес Страхування» – динамічна страхова компанія, заснована за участю лідера ринку автотранспорту України – Корпорації «УКРАВТО». Компанія має ліцензії на 22 види страхування. Для задоволення потреб різних клієнтів «Експрес  Страхування» використовує широкий ряд програм страхування, цілодобову підтримку користувачів по всій Україні і якісне обслуговування клієнта впродовж всього терміну страхування.

Ліцензія № 429899 від 04.11.2008

Телефон гарячої лінії: 0-800-502-300

 

 

УкрАВТО у Вашому місті