Новини
15.06.2012

Про Сhery Beat відтепер можна дізнатися більше

Chery Beat – яскравий і оригінальний компактний SUV(англ. sport utility vehicle – практичний спортивний автомобіль) відтепер можна побачити в усій красі на однойменному мікросайті. Зручна навігація сайту, детальні описи всіх переваг містомобіля, який у свій час став справжньою сенсацією, цікава фотогалерея, відео і багато іншого – над усім цим працювала інтернаціональна команда розробників. Дуже детальну інформацію, яку автолюбителі досі не встигли дізнатися про одну з найпопулярніших моделей Chery, знайти як ніколи легко і просто.

Відвідавши сайт, кожен складе цілісне уявлення про автомобіль, який призначений для усіх, хто мислить нестандартно і живе в ритмі beat. Нинішній автомобіль Сhery Вeat цілком відповідає своїй назві: з англійської «beat» можна перекласти як «пульс», «серцебиття», «чудовий», «бунтар», «свободолюб» і навіть «помах диригентською паличкою». Beat – це втілення концепції  «три в одному»:  1) характеристики SUV, 2) комфорт, характерний для седанів, 3) салон і різноманітні варіанти організації простору для перевезення багажу, притаманні мінівенам.

0

Chery Beat – це свіже бачення сучасних трендів дизайну, автомобіль для тих, хто стежить за тенденціями моди в автомобілебудуванні і не хоче бути схожим на інших, цінує свободу і нестандартні рішення. Beat створений для усіх, хто має потребу у багатофункціональному авто для різноманітних потреб, передусім – для комфортного переміщення по місту – і поза межами міста. Основним пріоритетом у проектуванні цього автомобіля стала практичність.

Причина появи автомобілів UAV(urban activity vehicle) – в стрімкому темпоритмі життя міста, де доступний компактний і місткий, економічний і одночасно практичний Beat просто незамінний. Плавні лінії інтер'єру, ергономіка в усіх деталях, до яких Ви торкаєтеся, – стильний і модний дизайн, просторий салон для водія та пасажирів, відмінна оглядовість, добрий кліренс. А також – DSS (цифрова система безпеки), інтелектуальний комплексний захист автомобіля від крадіжок, ABS+ EBD, 2 подушки безпеки, DSC (інтелектуальна система контролю, інтегрований цифровий інформаційний дисплей), двигун ACTECO1.3L МТ, передня незалежна підвіска типу McPherson і високоміцний кузов.

Ласкаво просимо на мікросайт  cherybeat.net

УкрАВТО у Вашому місті