Новини
20.06.2012

КІА Fan Fest – твоє футбольне літо!

КІА Fan Fest розпочнеться вже завтра!!! КІА Fan Fest гучно відкриється і пройде з 21 червня по 1 липня одночасно в 4 містах: в Дніпропетровську на площі ім. Леніна, в Одесі на площі Морського вокзалу, в Луцьку на Театральній площі та в Ялті, на набережній ім. Леніна. Після відкриття КІА Fan Fest ці міста заживуть іншим життям, футбол буде відчутний навіть в повітрі цих міст, оскільки КІА є офіційним партнером ЄВРО 2012.

0

КІА Fan Fest в Дніпропетровську, Одесі, Луцьку та Ялті відкриють зірки естради, відповідно: ТІК, Друга Ріка, ТНМК та Бумбокс, які подарують чудовий настрій та підготують публіку до першого чвертьфіналу ЄВРО-2012, який так само можна буде переглянути тут, на щойно відкритому КІА Fan Fest!

0

Свято футболу триватиме аж до завершення головної футбольної події українського літа – ЄВРО-2012! За цей час в рамках KIA Fan Fest  пройде КІА Open Cup, відкритий аматорський турнір з футболу.  Можете не сумніватись, боротьба в КІА Open Cup буде не менш запеклою аніж на стадіонах України та Польщі, адже приз цієї першості – зухвалий КІА Sportage, який отримає команда-чемпіон турніру!

Втім, не єдиними трансляціями та аматорським турніром житиме КІА Fan Fest 11 днів! Ранкова гімнастика, аби бути бадьорим та впевненим, нехай це буде і спортивне літо! Розваги, музика, конкурси, виступи ді-джеїв та футбольних фрістайлерів зроблять період KIA Fan Fest незабутнім, всі гості будуть довго згадувати футбольне літо разом з КІА!

0

КІА, як офіційний партнер ЄВРО-2012, вирішила подарувати радість усім фанам футболу, прямо(завдяки KIA Fan Fest та стенду  КIA в фан-зоні УЄФА, де всі охочі можуть насолодитись величчю футбольного моменту на великих екранах) та опосередковано (надаючи автомобілі для потреб МОК ЄВРО-2012, аби все необхідне для підготовки та проведення чемпіонату було зроблено належним чином). 

УкрАВТО у Вашому місті