Новини
20.06.2012

Компанія «ГАРАНТ-АВТО» вистпула партнером «Донбас-Трофі»

 

20.06.2012. Луганська філія страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО» взяла участь в змаганнях «Донбас-Трофі» в якості страхового партнера.

 

Луганська філія страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО», яка надає послуги ризикового страхування в Луганському регіоні, підтримала проведення всеукраїнських змагань з трофі-рейдів, перший етап яких стартував у Луганському регіоні. Урочистий старт заходу відбувся в місті Сєверодонецьку, і носив статус етапу офіційної серії змагань з трофі-рейдів «Кубок Східної України».

Організатори змагань, за підтримки страхового партнера, компанії «ГАРАНТ-АВТО», змогли зібрати велику кількість екіпажів, готових поборотися за перемогу і випробувати себе і автомобілі на позашляхових трасах трофі-рейду. Щоб стати переможцем турніру необхідно було подолати трасу, прокладену по пересіченій місцевості. До участі допускалися повнопривідні автомобілі, спеціальні позашляхові мотоцикли і квадроцикли. Оскільки в трофі-рейдах, швидкість проходження маршруту не є запорукою успіху, основна задача, яка стояла перед учасниками - вкластися в заліковий час.

Етап кубка став одним з наймасштабніших змагань такого роду, які з початку року проводились в Україні. Його учасниками належало пройти трасу, прокладену на території піщаного кар'єру в околицях Сєвєродонецька. При цьому, дводенний трофі-рейд включав такі дисципліни як подолання лінійних спецділянок з елементами GPS-орієнтування та GPS-орієнтування.

«Підтримка такого роду змагань, для нашої компанії, це можливість ще раз продемонструвати, що «ГАРАНТ-АВТО» справді надійний страховий партнер. Під час таких гонок ризики пошкодити автомобіль дуже великі, але, не дивлячись на це, навіть в таких умовах ми готові виконувати зобов'язання за договором страхування при настанні страхової події », прокоментувала Тетяна Перегудова, директор Луганської філії страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО».

Дізнатися детальніше про послуги, які надає Луганська філія страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО» в Східному регіоні, нові програми страхування, можна на корпоративному сайті компанії за адресою www.garant-auto.com.ua , або відвідавши сторінку-візитку в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua .

 

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія буда заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні надає послуги страхування для юридичних та фізичних осіб. Загальна сума відшкодувань, що були виплачені ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2011 року склала понад 150 537 тыс. грн. Щодня компанія виплачує приблизно 580 тис.грн., або близько 2,5 - 3 млн. грн. щотижня.

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» займає провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО та ОСЦПВ, займаючи одну з провідних позицій за числом отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогодні, автомобільне страхування займає значну долю страхового портфелю компанії «ГАРАНТ-АВТО». Також активно розвиваються і інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.ін.

 

 

УкрАВТО у Вашому місті