Новини
25.06.2012

Компанія «ГАРАНТ-АВТО» розробила програму «Майно-Класика. БАНК»

25.06.2012. Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» пропонує нову програму для фізичних осіб, по страхуванню житлового майна, яке є предметом застави чи іпотеки.

 

В процесі оновлення асортименту страхових продуктів, страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО», що має ліцензії на здійснення страхування з обов'язкових та добровільних видів, розробила продукт «Майно-Класика. Банк ». Страховий продукт призначений для фізичних осіб. За цією програмою можна отримати страховий захист майна житлового призначення, яке є предметом застави чи іпотеки.

Якщо більш детально, то даний страховий продукт передбачає надання захисту фінансових інтересів клієнтів компанії «ГАРАНТ-АВТО», які на законних підставах володіють приватним майном. Майном, яке є предметом застави або іпотеки у фінансово-кредитних установах. Також договір страхування за програмою «Майно-Класика. Банк» дозволяє убезпечити страхувальника від непередбачених витрат, які можуть виникнути при настанні страхового випадку за ризиками, які перелічені в договорі страхування.

Крім цього, на страхування приймаються, такі витрати як: на розчищення, переміщення і організацію захисту, на термінову доставку необхідних коштів. Клієнту також надається можливість вибору розміру франшизи, умов оплати страхового платежу і терміну дії договору страхування, в залежності від терміну дії кредитного договору. Для зручності клієнтів і простоти процедури укладення договору, щоб отримати страховий захист необхідно надати тільки заповнену заяву з переліком і фотографіями майна.

Дізнатися детальніше про послуги, страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО» і нові програми страхування, можна на корпоративному сайті компанії за адресою www.garant-auto.com.ua , або відвідавши сторінку-візитку в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua .

 

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія буда заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні надає послуги страхування для юридичних та фізичних осіб. Загальна сума відшкодувань, що були виплачені ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2011 року склала понад 150 537 тыс. грн. Щодня компанія виплачує приблизно 580 тис.грн., або близько 2,5 - 3 млн. грн. щотижня.

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» займає провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО та ОСЦПВ, займаючи одну з провідних позицій за числом отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогодні, автомобільне страхування займає значну долю страхового портфелю компанії «ГАРАНТ-АВТО». Також активно розвиваються і інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.ін.

 

 

УкрАВТО у Вашому місті