Новини
12.07.2012

Компанія «ГАРАНТ-АВТО» пропонує нову програму «Майно. ГАРАНТ»

11.07.2012. Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» розробила нову програму по страхуванню майна і відповідальності для фізичних клієнтів «Майно. ГАРАНТ».

 

Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО», що надає послуги ризикового страхування з обов'язкових та добровільних видів, продовжує розширювати асортимент страхових продуктів, що надають захист клієнтам. Тепер клієнти-фізичні особи можуть скористатися програмою по страхуванню майна житлового призначення, а також відповідальності перед третіми особами.

Програма, яка називається «Майно. ГАРАНТ», дозволяє застрахувати майно житлового призначення без огляду, а також застрахувати відповідальність перед третіми особами. Цей продукт дає можливість захистити фінансові інтереси клієнтів компанії, які на законних підставах експлуатують особисте майно, щодо якого укладається договір страхування майна і відповідальності перед третіми особами.

Скориставшись цією програмою страхування, клієнти «ГАРАНТ-АВТО» можуть застрахувати особисте майно і відповідальність перед третіми особами за шкоду, заподіяну життю, здоров'ю або майну третіх осіб внаслідок настання страхового випадку. Поліс «Майно. ГАРАНТ» передбачає захист від таких ризиків як «Вогневі ризики», «Дія води», «Стихійні явища», «Протиправні дії третіх осіб» по страхуванню майна. Також можна скористатися пакетною пропозицією і застрахувати нерухоме майно з оздобленням і додатковим технічним обладнанням, будівлі господарського або нежитлового призначення та рухоме майно. Розмір страхового відшкодування за програмою «Майно. ГАРАНТ» встановлюється виключно на підставі заявленої вартості і виплачується без урахування коефіцієнта недострахування.

Серед інших переваг продукту можливість вибору розміру франшизи та умов оплати страхового платежу. Також, для зручності клієнтів і простоти процедури, договір укладається без проведення огляду застрахованого майна, без складання заяви на страхування і без складання переліку застрахованого майна.

Дізнатися детальніше про послуги, страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО» і нові програми страхування, можна на корпоративному сайті компанії за адресою www.garant-auto.com.ua, або відвідавши сторінку-візитку в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua .

 

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія буда заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні надає послуги страхування для юридичних та фізичних осіб. Загальна сума відшкодувань, що були виплачені ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2011 року склала понад 150 537 тыс. грн. Щодня компанія виплачує приблизно 580 тис.грн., або близько 2,5 - 3 млн. грн. щотижня.

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» займає провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО та ОСЦПВ, займаючи одну з провідних позицій за числом отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогодні, автомобільне страхування займає значну долю страхового портфелю компанії «ГАРАНТ-АВТО». Також активно розвиваються і інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.ін.

 
УкрАВТО у Вашому місті