Новини
13.07.2012

Експрес Страхування - там, де страхують автомобіль!

З Експрес Страхування кожен автовласник може підібрати доступне для себе КАСКО з розумними тарифами і гарантією своєчасних виплат. Фахівці компанії допоможуть легко і швидко оформити той поліс страхування, який потрібний саме Вашому автомобілю.

 

Враховуючи потреби кожного водія, компанія розробила три спеціальні  продукти:  поліс КАСКО "Легкий", "Оптимальний" і "Преміум". Кожен пакет має своє наповнення і свої переваги. Але  обираючи будь-який з продуктів, Ви отримуєте гарантію виплати збитків за всіма ризиками: ДТП, незаконне заволодіння, стихійне лихо, протиправні дії третіх осіб, падіння предметів, напад тварин, пожежа або вибух.

 

Щоб придбати поліси "Експрес КАСКО" Вам необхідно сплатити від 4,74% до 7,77% від вартості автомобіля. Крім того ви можете зробити розбивку до 4 платежів і не платити усю суму відразу.

 

Купуючи Експрес КАСКО Ви отримуєте безліч переваг :

- виплати без довідки ДАІ про ДТП (при ушкодженні лакофарбового покриття, фар або вітрового скла) 2 рази на рік;

- франшиза 0% при ушкодженні скляних поверхонь 2 рази на рік;

- страхування без  зносу;

- безкоштовна евакуація автомобіля і технічна допомога 2 рази на рік

- безкоштовні 10 літрів у будь-якій екстреній ситуації.

 

Експрес Страхування  -  це якісна страховка для Вашого автомобіля!

Компанія постійно працює над удосконаленням процесів врегулювання, роблячи їх максимально простими і прозорими для кожного власника договору КАСКО. Це дозволяє їй гарантувати виплати в  максимально короткі терміни.

 

Оформити договір страхування за будь-якою програмою КАСКО можна в усіх автосалонах УкрАВТО, звернувшись до представника страхової компанії "Експрес Страхування".

 

 

 

ТДВ «Експрес Страхування» – динамічна страхова компанія, заснована за участю лідера ринку автотранспорту України – Корпорації «УкрАВТО». Компанія має ліцензії на 22 види страхування. Для задоволення потреб різних клієнтів «Експрес Страхування» використовує широкий ряд програм страхування, цілодобову підтримку користувачів по всій Україні і якісне обслуговування клієнта впродовж всього терміну страхування.

 

Ліцензія № 429899 від 04.11.2008

 

Телефон гарячої лінії: 0-800-502-300

 

 

УкрАВТО у Вашому місті