Новини
25.07.2012

Кращий водій України вирушає до Криму

 

28 липня в південній столиці України - місті Сімферополь - відбудеться півфінальний етап конкурсу «Кращий водій Україні», в якому можуть взяти участь усі автомобілісти-аматори.

600

Організатори змагань - дистриб'юторська компанія «АвтоЗАЗ-сервіс», журнал «Автоцентр» і Академія водійської майстерності ставлять за мету підвищення водійської майстерності та культури водіння в цілому.

У цю суботу під час автомобільного свята всі бажаючі зможуть не тільки взяти участь у конкурсі, але також пройти тест-драйв автомобілів лінійки ЗАЗ. А ті, хто зареєструються на http://zaz.autocentre.ua/zazanketa/  і вкажуть назви моделей, які хотіли б протестувати, будуть мати статус спеціального гостя.

Для тест-драйву будуть надані: дебютанти 2012 року - ЗАЗ Vida седан (з АКПП) і ЗАЗ Vida хетчбек; ЗАЗ Lanos з новим двигуном General Motors, а також японською автоматичною коробкою перемикання передач і бюджетний хетчбек ЗАЗ Sens. Стильний та яскравий ЗАЗ Forza буде теж у двох версіях - седан і хетчбек, а ті, хто шукає надійного помічника в бізнесі, взявши на тест представника комерційної лінійки - ЗАЗ Lanos пікап, зможуть відчути всі переваги цієї моделі.

0

Приходьте з сім'єю, приводите друзів. Нудьгувати не буде ніхто - це ми гарантуємо! Вас чекають - вікторини, веселі конкурси для дорослих та дітей, атракціони й море сюрпризів.

Нагадаємо, що півфінал конкурсу «Кращий водій України» проходить із 7 липня по 9 вересня і передбачає теоретичний (відбірковий) і практичний (півфінал і фінал) етапи. Щоб пройти відбірковий тур, всі бажаючі повинні відповісти на 10 теоретичних питань анкети (допустивши не більше однієї помилки). Анкету можна заповнити на сайті bestdriver.autocentre.ua  або під час півфінальних змагань, які проходять у 8-и найбільших містах України: в кожному визначається 20 учасників з тих, хто пройшли відбірковий тур. Вони проходять ряд практичних завдань на автомобілі ЗАЗ Vida з МКПП.

У кожному з міст за результатами регіональних заїздів визначаються 2 переможця. Фінал конкурсу буде проходити у вересні в Києві в рамках головного автомобільного свята – «Столичне Автошоу», куди приїдуть всі 16 фіналістів. І тільки один отримає звання «Кращий водій Україні 2012» і повернеться додому  на новому автомобілі ЗАЗ, будь-якому  з модельної лінійки, який обере переможець сам.

Отже, в суботу, 28 липня, чекаємо всіх у автосалоні «Таврія-Авто», де можна провести весело час, пройти тест-драйв автомобілів модельного ряду ЗАЗ, а також стати учасником, а можливо, і переможцем наймасштабнішого конкурсу водійської майстерності  «Кращий водій України 2012».

Змагання пройдуть на території автосалону «Таврія-Авто» за адресою: м. Сімферополь, вул. Київська, 148.

Початок - об 11:00.

 

 

Детальну інформацію про конкурс можна дізнатися на сайті www.zaz.ua

З офіційними правилами можна ознайомитися тут.

УкрАВТО у Вашому місті