Новини
26.07.2012

Компанія «ГАРАНТ-АВТО» розробила програму «Майно. Класика»

25.07.2012. Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» пропонує клієнтам новий продукт по страхуванню майна: «Майно. Класика»

 

Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО», що працює на ринку ризикового страхування більше 20 років, в рамках оновлення та розширення асортименту програм страхування, пропонує новий продукт «Майно. Класика». Програма створювалася для клієнтів-фізичних осіб, що бажають захистити від неприємних несподіванок майно житлового призначення.

Програма страхування «Майно. Класика» передбачає надання захисту фінансовим інтересам клієнтів компанії, які на законних підставах володіють приватним майном, щодо якого укладається договір страхування. Також ця послуга дозволяє вберегти страхувальника від витрат, які можуть виникнути в результаті настання страхового випадку.

Згідно з умовами, на страхування приймається майно за вибором клієнта. Крім цього, поліс захищає клієнта від таких витрат як: на розчищення і знос, на переміщення і захист, на термінову доставку необхідних коштів. Цей вид страхування є добровільним видом і сприймається клієнтами, швидше, як необхідність. Цей вид актуальний як в період відпусток, так і протягом усього року, оскільки позбавляє клієнтів від витрат, пов'язаних з ситуаціями, в результаті яких завдається шкода майну.

 Серед інших переваг програми «Майно. Класика», можливість вибору розміру франшизи та умов оплати страхового платежу. Крім цього, договір може бути укладений на термін від 3 місяців до 1 року. Придбати таку страховку можна на підставі заповненої заяви на страхування з переліком майна.

Дізнатися детальніше про послуги, страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО» і нові програми страхування, можна на корпоративному сайті компанії за адресою www.garant-auto.com.ua , або відвідавши сторінку-візитку в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua .

 

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія буда заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні надає послуги страхування для юридичних та фізичних осіб. Загальна сума відшкодувань, що були виплачені ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2011 року склала понад 150 537 тыс. грн. Щодня компанія виплачує приблизно 580 тис.грн., або близько 2,5 - 3 млн. грн. щотижня.

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» займає провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО та ОСЦПВ, займаючи одну з провідних позицій за числом отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогодні, автомобільне страхування займає значну долю страхового портфелю компанії «ГАРАНТ-АВТО». Також активно розвиваються і інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.ін.

 

 

УкрАВТО у Вашому місті