Новини
02.08.2012

Компанія «ГАРАНТ-АВТО» доступна за коротким номером 9192

Український страховик, страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО», що надає послуги ризикового страхування у всіх регіонах Україні для юридичних і фізичних осіб, тепер доступна за коротким номером 9192. На даний момент цей телефон можуть використовувати клієнти, власники полісів автострахування, для заяви про настання страхового випадку. Короткий номер дозволяє клієнту оперативно і в будь-який час зв'язатися з оператором цілодобового центру підтримки і повідомити всі деталі події.

Очевидним плюсом цієї послуги можна вважати можливість зробити дзвінок з мобільного телефону, і при цьому, не турбуватися про витрати, пов'язані з дзвінком. Як правило, страховий випадок - це завжди несподіванка і стрес для власника автомобіля. В таких випадках, мобільний телефон це єдиний спосіб оперативно повідомити про подію. А, як відомо, повнота наданих оператору даних за подією і виконання інструкцій, отриманих від оператора асистуючої компанії, запорука того, що відшкодування буде виплачено оперативно і в повному обсязі. Саме тому, щоб клієнт не турбувався про те, чи вистачить коштів на рахунку для здійснення дзвінка з мобільного телефону, для повідомлення всіх деталей страхового випадку, був введений в дію короткий номер 9192.

«Найважливішим пріоритетом для нашої компанії, була і залишається задоволеність наших клієнтів. Тому, щоб відповідати іміджу клієнтоорієнтованого страхового партнера, ми постійно вдосконалюємо якість сервісу на всіх етапах: починаючи консультацією клієнта при виборі програми страхування, закінчуючи виплатою страхового відшкодування», зазначила Голова Правління СК «ГАРАНТ-АВТО», Наталія Шарвадзе.

Дізнатися детальніше про послуги, страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО» і нові програми страхування, можна на корпоративному сайті компанії за адресою www.garant-auto.com.ua , або відвідавши сторінку-візитку в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua .

 

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія буда заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні надає послуги страхування для юридичних та фізичних осіб. Загальна сума відшкодувань, що були виплачені ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2011 року склала понад 150 537 тыс. грн. Щодня компанія виплачує приблизно 580 тис.грн., або близько 2,5 - 3 млн. грн. щотижня.

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» займає провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО та ОСЦПВ, займаючи одну з провідних позицій за числом отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогодні, автомобільне страхування займає значну долю страхового портфелю компанії «ГАРАНТ-АВТО». Також активно розвиваються і інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.ін.

 

 

 

УкрАВТО у Вашому місті