Новини
09.08.2012

Кращий водій України: в финалі – ще два водія із Запоріжжя!

Цієї суботи відбувся черговий етап відбіркового тур конкурсу «Кращий водій України 2012». На цей раз – у Запоріжжі.

2Місто тепло зустрічало: тепло – і в прямому і переносному значеннях.  Стовпчики термометрів показували десь 40 із знаком плюс.  На майданчику також було спекотно: конкурсанти відчайдушно змагалися у практичних завданнях, що підготували для них спеціалісти «Академії водійської майстерності». Були навіть  три  представниці слабкої статі (до цього жінки брали участи лише  одеські дівчата).

Проте, перемога дісталася чоловікам: Артему Ажищеву, котрий  показав найкращий результат,  та Юрію Філіпенку. Цікаво,  що Артем спеціально приїхав зі столиці, щоб позмагатися за перемогу та головний подарунок від офіційного дистриб’ютора ЗАЗ в Україні компанії «АвтоЗАЗ-сервіс» - новенький автомобіль ЗАЗ.

Під час полуфінального змагання всі охочі проходили тест–драйв будь-якого автомобіля лінійки ЗАЗ, знайомитись із цінами, дізнавалися про найкращі умови кредитування, наприклад за програмою «Краще ніж РОЗСТРОЧКА», зо дозволяє придати автомобіль під 0% річних на перші 12 місяців, маючи лише 10% вартості авто, при цьому загальний темін кредитування - до 7 років. Втім, найбільший попит мали версії і АКПП – VIDA та Lanos. Щоправда, найбільшу популярність серед представниць слабкої статі мав хетчбек  VIDA із автоматичною КПП.

Захід  на Чубанова, 13 став справжнім родинним святом  - із  купою розваг, конкурсів та подарунків. Для 0дітей була організована зона з аквагримом, встановлено батут. Крім того, майбутні автошанувальники теж проходили тест-драйв: щоправда, дитячих автомобілів. Втім отримали задоволення не менше, ніж справжні дорослі тест-драйвери.

Нагадаємо, організатором змагання виступає журнал «Автоцентр», а головним партнером всеукраїнського конкурсу - дистриб'юторська компанія «АвтоЗАЗ-сервіс», яка за підсумками змагань вручить переможцю будь-який автомобіль модельної лінійки ЗАЗ. Аби взяти участь у конкурсі – достатньо відповісти на 10 питань анкети, яку можна знайти на сайті autocentre.ua та у друкованих виданнях Медіагрупи «Автоцентр».

Нагадаємо, що фінал змагань відбудеться на Столичному Авто шоу  вже 9 вересня.

 

Умови конкурсу

Детальну інформацію про конкурс, а також участь у тест-драйвах можна дізнатися на сайті www.zaz.ua

УкрАВТО у Вашому місті