Новини
13.08.2012

Компанія «ГАРАНТ-АВТО» відшкодувала майже 100 000 грн. по страховому випадку

 

 

Регіональне представництво страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО», яке надає послуги ризикового страхування в Житомирській області, виплатило відшкодування клієнтові по страховому випадку, що стався з автомобілем Hyundai Tucson.

В результаті дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася в місті Бердичів, було завдано матеріальної шкоди автомобілю, який був застрахований у Житомирській філії компанії. Так як клієнт, власник поліса КАСКО, був детально ознайомлений з умовами договору, і після події неухильно виконував інструкції оператора асистуючої компанії, виплата відшкодування не змусила себе довго чекати. Розмір страхової виплати згідно з договором склав майже 100 000 грн., що дозволило клієнту повністю відновити пошкоджений автомобіль.

«Поліс КАСКО, і захист, який він надає своєму власникові, це не стільки примха того, хто хоче захистити свій автомобіль, скільки бажання бути впевненим в собі і убезпечити себе від непередбачених витрат, у разі ДТП. Середня вартість автомобілів постійно зростає, а відповідно зростає й вартість відновлювального ремонту», зазначила Голова Правління страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО», Наталія Шарвадзе.

За останні кілька місяців компанія «ГАРАНТ-АВТО» оновила, а також розширила асортимент продуктів автострахування. Це дозволило клієнтам отримати можливість вибирати саме той рівень і повноту захисту, який їм необхідно, не переплачуючи за опції, які на думку клієнтів не будуть актуальними.

Дізнатися детальніше про послуги, страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО» і нові програми страхування, можна на корпоративному сайті компанії за адресою www.garant-auto.com.ua , або відвідавши сторінку-візитку в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua .

 

 

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія буда заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні надає послуги страхування для юридичних та фізичних осіб. Загальна сума відшкодувань, що були виплачені ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2011 року склала понад 150 537 тыс. грн. Щодня компанія виплачує приблизно 580 тис.грн., або близько 2,5 - 3 млн. грн. щотижня.

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» займає провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО та ОСЦПВ, займаючи одну з провідних позицій за числом отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогодні, автомобільне страхування займає значну долю страхового портфелю компанії «ГАРАНТ-АВТО». Також активно розвиваються і інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.ін.

 

 
 
УкрАВТО у Вашому місті