Новини
14.08.2012

«ГАРАНТ-АВТО» розробила новий страховий продукт: КАСКО-Бізнес

 

 

Досвідчений український страховик, компанія «ГАРАНТ-АВТО», продовжує роботу зі створення і виведення нових страхових продуктів. З сьогоднішнього дня, існуючі та потенційні клієнти компанії можуть скористатися новою програмою страхування «КАСКО-Бізнес». Програма створювалася для клієнтів, бізнес яких пов'язаний з використанням автомобілів.

Оскільки в процесі розробки програми враховувалися думки клієнтів, які не з чуток знають, що таке страхування декількох автомобілів, в новому продукті враховано практично все, щоб зробити процес страхування простим і зручним. Так, програма дозволяє не виписувати сотні договорів на кожен транспортний засіб. Досить укласти один загальний договір, до якого додається реєстр застрахованих автомобілів. Також програма дозволяє достраховувати автомобілі протягом року. Клієнтам пропонується 2 страхові опції: Класика і Престиж, наповнення яких, клієнт, залежно від потреб і можливостей, може обирати. Крім цього, програма передбачає систему заохочень клієнтів за безаварійну їзду, не передбачає обмежень щодо кількості осіб за кермом і стажу водіїв, а також умов зберігання автомобілів.

Власник поліса «КАСКО-Бізнес» може вибирати захист від таких ризиків як ДТП, протиправні дії третіх осіб, стихія, пожежа і викрадення. Програма дозволяє застрахувати більшість типів транспортних засобів: легкові та вантажні автомобілі, автобуси та причепи. Залежно від обраної опції клієнт може обирати агрегатну або неагрегатну страхову суму і здійснювати сплату страхового платежу частинами. Страховий захист діє по опції Класика - в Україні та країнах СНД - за всіма ризиками, а в Європі - за всіма ризиками, крім ризику "Викрадення". Якщо клієнт вибирає опцію Престиж, то його автомобілі будуть застраховані за всіма ризиками, як в Україні та країнах СНД, так і в Європі.

Дізнатися детальніше про послуги, страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО» і нові програми страхування, можна на корпоративному сайті компанії за адресою www.garant-auto.com.ua , або відвідавши сторінку-візитку в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua .

 

 

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія буда заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні надає послуги страхування для юридичних та фізичних осіб. Загальна сума відшкодувань, що були виплачені ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2011 року склала понад 150 537 тыс. грн. Щодня компанія виплачує приблизно 580 тис.грн., або близько 2,5 - 3 млн. грн. щотижня.

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» займає провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО та ОСЦПВ, займаючи одну з провідних позицій за числом отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогодні, автомобільне страхування займає значну долю страхового портфелю компанії «ГАРАНТ-АВТО». Також активно розвиваються і інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.ін.

 

 
 
УкрАВТО у Вашому місті