Новини
15.08.2012

Запущено кредитну програму Chevrolet Finance з 0% на два роки!

Що заважає кожному з нас стати власником нового автомобіля? Перш за все, відсутність необхідної суми грошей. А при покупці автомобіля в кредит доводиться значно переплачувати.

Але тепер на ринку автокредитування з'явився новий фінансовий інструмент - Chevrolet Finance, який значно відрізняється від існуючих пропозицій на ринку.

0

За підтримки виробника GM Korea, дистриб'ютору «Дженерал Авто Груп» вдалося створити нову, клієнтоорієнтовану кредитну програму Chevrolet Finance, яка є, по суті, розстрочкою на 2 роки.

Умови кредитної програми Chevrolet Finance лояльні до можливостей клієнтів. На весь період кредитування річна відсоткова ставка становить формальні 0,01% річних у гривні, аванс від 15%, термін кредитування від 1 до 7 років і разову комісію 2,99%. Але головною «родзинкою» акції є наявність пільгового періоду, коли не нараховується щомісячна комісія. Для авансу від 15% він становить 18 місяців, а при первинному внеску від 50% - 24 місяці. Таким чином, клієнтові надається можливість значно знизити вартість кредиту і не переплачувати за його управління. Банк-кредитор - АТ «УкрСиббанк».

Приміром, якщо оплатити 50% першого внеску за будь-яку модель Chevrolet, то решта 50% можна оформити в кредит на 7 років, що дозволить отримати менший щомісячний платіж (необхідно для клієнтів з невисокою офіційною зарплатою). Але виплатити цю суму можна протягом наступних двох років без будь-яких комісій і відсотків, що в точності повторює улюблену багатьма з радянських часів схему розстрочки!

Безсумнівно, це більш ніж привабливі умови, тим більше що автомобілі Chevrolet - це вдале співвідношення ціни та якості, надійність, практичність і безпека.

Детальніше про Chevrolet в Україні: www.chevrolet.ua.

УкрАВТО у Вашому місті