Новини
22.08.2012

Послугами «ГАРАНТ-АВТО» можна скористатись в Кам’янець-Подільському

Компанія «ГАРАНТ-АВТО», що працює на українському ринку ризикового страхування більше двох десятків років, продовжує поліпшувати якість своєї мережі відділень і філій. З сьогоднішнього дня, клієнти можуть скористатися всім спектром послуг страхування по добровільним і обов'язковим видам в місті Кам'янець-Подільський. Нове відділення компанії знаходиться за адресою вул. Князів Коріатовичів, 25. Це дозволяє компанії бути ближче до існуючих та потенційних клієнтів компанії.

Обираючи місце для нового відділення страхової компанії, враховувалось безліч факторів, які зробили б процес придбання поліса страхування або подання заяви про настання страхового випадку мінімально витратним за часом. Тому перебуваючи на одній з найжвавіших вулиць міста, відділення страхування компанії «ГАРАНТ-АВТО» дозволяє клієнтам, що бажають застрахувати рухоме або нерухоме майно, з легкістю скористатися послугами страхового партнера.

«Зараз одним з найголовніших напрямків діяльності компанії є подальше поліпшення рівня сервісу, і тому багато зусиль спрямовано на реалізацію можливості забезпечити нашим клієнтам належний рівень комфорту у всьому, починаючи зручним графіком роботи і місцем розташування офісу, закінчуючи оперативної виплатою відшкодування», прокоментувала Голова Правління СК «ГАРАНТ- АВТО», Наталія Шарвадзе.

Дізнатися детальніше про послуги страхування, які пропонує нове відділенням компанії «ГАРАНТ-АВТО», а також про нові програми страхування, можна за номером 0 (3849) 9 65 00 в Кам’янці-Подільському. Кваліфікований персонал відділення зможе підібрати оптимальну програму страхування і проконсультувати по питаннях, що цікавлять. Крім цього, інформацію про нове відділення можна знайти на корпоративному сайті компанії за адресою www.garant-auto.ua, або відвідавши сторінку-візитку в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua .

 

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія буда заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні надає послуги страхування для юридичних та фізичних осіб. Загальна сума відшкодувань, що були виплачені ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2011 року склала понад 150 537 тыс. грн. Щодня компанія виплачує приблизно 580 тис.грн., або близько 2,5 - 3 млн. грн. щотижня.

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» займає провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО та ОСЦПВ, займаючи одну з провідних позицій за числом отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогодні, автомобільне страхування займає значну долю страхового портфелю компанії «ГАРАНТ-АВТО». Також активно розвиваються і інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.ін.

 
 

 

УкрАВТО у Вашому місті