Новини
31.01.2011

Відкриття нового сайту УкрАВТО

Відкриття нового сайту УкрАВТО 

 

 Безимени 1

Корпорація УкрАВТО запустила концептуально новий корпоративний інтернет-портал: www.ukravto.ua. 

 Орієнтований на споживача та створений з врахуванням всіх його потреб і побажань, він став ще більш інформативним, зручним та простим у користуванні.

 

Сучасний стильний дизайн, легка та продумана навігація, трьохмовний інтерфейс, різноманітні сервіси та вражаючий обсяг  інформації – новий інтернет-портал УкрАВТО суттєво відрізняється від своєї попередньої версії, і не лише візуально. Інформаційний зміст набув значних концептуальних змін.  

  

        «В основу створення нового порталу Корпорації УкрАВТО було покладено клієнтоорієнтовну концепцію компанії – «Люди для людей».Основне завдання, яке поставлене перед новим інтернет-проектом Корпорації УкрАВТО, – це в першу чергу покращення якості обслуговування клієнтів компанії та створення зручного і зрозумілого інтерфейсу, який дозволив би зробити доступ до необхідної інформації про продукти та послуги УкрАВТО максимально швидким та простим для користувачів. З появою нового сайту УкрАВТО, споживачі отримають додаткові можливості для вибору автомобілів, який буде оптимальним з точки зору співвідношення ціни та якості.» – запевняє Ірина Міхальова, керівник прес-центру УкрАВТО. 

  Безимени 2

 

   Головна перевага нового інтернет-ресурсу Корпорації УкрАВТО полягає в його універсальності. Відтепер портал поєднує в собі  сайти всіх дилерських підприємств компанії в один програмний комплекс. Mercedes-Benz, Chrysler, Jeep, Dodge, Opel, Chevrolet, KIA, Chery, Toyota, Nissan, Renault, ZAZ, LADA, TATA, JAC – на сайті представлена інформація про автомобілі всіх брендів, генеральним імпортером та офіційним дилером яких виступає Корпорація УкрАВТО.

   Сайти дилерських підприємств виконані в єдиному стилі, що в свою чергу дозволяє користувачу легко та швидко орієнтуватися  під час пошуку  необхідної інформації.

На сайті кожного дилерського підприємства знаходиться повний каталог автомобілів, представлених в торговій мережі УкрАВТО. Відтепер в он-лайн режимі споживачі зможуть ознайомитись з детальним описом комплектацій та технічними характеристиками, переглянути фотогалереї та порівняти актуальні цінові пропозиції, зробити запис на тест-драйв та заповнити заявку на сервісне обслуговування, замовити запчастини та отримати компетентну консультацію.   

 

Безимени 3

Враховуючи той факт, що клієнти УкрАВТО знаходяться в різних регіонах України, на новому сайті було впроваджено універсальний пошуковий сервіс «Знайти дилера УкрАВТО у Вашому місті». Дана опція дозволяє користувачу всього за один-два кроки відшукати найближчий в його регіоні дилерський центр УкрАВТО.

    Для споживачів, які  планують придбати автомобіль в кредит, на сайті передбачена опція «Кредитний калькулятор». За допомогою «Кредитного калькулятора» клієнт матиме можливість самостійно обрати банк, розрахувати вартість щомісячного внеску і таким чином визначити для себе найбільш оптимальний варіант покупки автомобіля.

    Мандруючи головними сторінками порталу, користувач зможе детально ознайомитись з усіма напрямками діяльності Корпорації УкрАВТО, дізнатись  найсвіжіші новини з життя компанії та закачати різноманітні інформаційні матеріали, включаючи щомісячну газету «УкрАВТОFinance», юридичні документи та мультимедійну презентацію. 

   Для підтримки плідної співпраці з представниками ЗМІ,  на новому сайті УкрАВТО було створено розділ Прес-центр. Даний розділ дає змогу в он-лайн режимі пройти акредитацію для участі в масштабних проектах УкрАВТО та здійснити підписку на отримання щоденних новин про компанію.

   Запрошуємо Вас відвідати новий портал УкрАВТО www.ukravto.ua, який без сумніву допоможе Вам зробити правильний вибір автомобіля, що задовольнить всі Ваші запити.

 

Справка:

Корпорація УкрАВТО володіє найбільш розгалуженою в Україні сервісною мережею — понад 400 станцій технічного обслуговування, які  розташовані  у всіх регіонах країни. Серед них — фірмові станції, що спеціалізуються на обслуговуванні автомобілів окремих брендів, та універсальні сервіси. Сервісні центри УкрАвто оснащені новітнім технологічним обладнанням, спеціалісти сервісу – справжні професіонали з багатолітнім досвідом роботи. Більше мільйона клієнтів УкрАВТО задоволені рівнем нашого сервісного обслуговування.

 

За додатковою інформацією звертайтесь до Прес-центру УкрАВТО:
Тел./факс: (044) 201–15–97
E-mail: 
pr@ukravto.ua 

 

УкрАВТО у Вашому місті