Новини
12.09.2012

Компанія «ГАРАНТ-АВТО» відшкодувала понад 70 тис. за полісом КАСКО

12.09.2012. Житомирська філія страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО» відшкодувала своєму клієнтові 73 150 грн. за полісом КАСКО.

 

Структурний підрозділ страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО», яка надає весь спектр послуг ризикового страхування приватним і корпоративним клієнтам в Житомирському регіоні, здійснила відшкодування збитків своєму клієнтові, автомобіль  якого постраждав в ДТП. Згідно з договором страхування, під захист страхового партнера за програмою КАСКО клієнт передав комерційний автомобіль Iveco Daily.

В результаті дорожньо-транспортної пригоди, яка стала причиною механічних пошкоджень автомобіля, власник транспортного засобу міг понести збитки, пов'язані з його ремонтом. Але так як автомобіль був застрахований у компанії «ГАРАНТ-АВТО», витрати по здійсненню відновлювального ремонту взяв на себе страховик. Варто відзначити, що виплата відшкодування була проведена в повному обсязі і в обумовлені в договорі страхування строки.

«Ми намагаємося робити все, щоб наші клієнти залишалися задоволені. Відшкодування за цим полісом всього лише одне з багатьох підтверджень надійності нашої компанії, як страховика, який дійсно виконує взяті на себе зобов'язання, і може пишатися більш ніж 20-річної історією роботи», зазначив заступник директора Житомирської філії СК« ГАРАНТ-АВТО », Олександр Бутирін.

Для того щоб дізнатися докладніше про програми страхування, що пропонуються  Житомирською філією в регіоні, а також підібрати оптимальний страховий продукт, достатньо звернутись в одне з відділень «ГАРАНТ-АВТО» в Житомирській області, або відвідати корпоративний сайт компанії за адресою www.garant-auto.ua, або ж відвідати сторінку-візитку в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua .

 

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія буда заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні надає послуги страхування для юридичних та фізичних осіб. Загальна сума відшкодувань, що були виплачені ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2011 року склала понад 150 537 тыс. грн. Щодня компанія виплачує приблизно 580 тис.грн., або близько 2,5 - 3 млн. грн. щотижня.

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» займає провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО та ОСЦПВ, займаючи одну з провідних позицій за числом отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогодні, автомобільне страхування займає значну долю страхового портфелю компанії «ГАРАНТ-АВТО». Також активно розвиваються і інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.ін.

 

 

УкрАВТО у Вашому місті