Новини
27.09.2012

Світова Прем’єра нового КІА Carens, Дебют нового, тридверного KIA pro_cee’d

Абсолютно новий компактний мінівен KІА Carens та новий KІА pro_cee’d другого покоління сьогодні презентовані на Паризькому автосалоні 2012.

Абсолютно новий Carens повністю виправдовує очікування та потреби сучасних родин а тому повертає КІА до сегменту мінівенів. Він має стрімкі, аеродинамічні риси та розробку салону, яка забезпечує велику кількість простору з можливістю 5 чи 7 сидінь на вибір. КІА Carens має велику кількість засобів безпеки та елементів для комфортноъ їзди.

 

В Україні новий КІА Carens з’явиться в продажу в лютому 2013 року та буде доступний з дизельним двигуном VGT об’ємом 1,7 л, або бензиновим MPI 2,0л.

 

Зроблений в Європі для продажів в Європі, новий тридверний KIA pro_cee’d зберіг вишукані риси другого покоління хетчбека сее’d та універсала cee’d Sportswagon, наслідуючи ті елементи, які зробили настільки популярним його попередника.

 

Загальна довжина нового КІА pro_cee’d складає 4 310 мм, ширина 1 780 мм, колісна база лишилась такою самою як в хетчбека. В той же час, лінія даху була знижена на 40 мм, середня стійка пересунута назад на 220 мм. Автомобіль може похвалитись новими боковими вікнами, задньою стійкою, хвостовою частиною, блоками задніх ліхтарів та заднім бампером.

 

В Україні КІА pro_cee’d буде представлений в лютому і буде доступний з бензиновим двигуном MPI об’ємом 1,6 л.

До того ж, седан Kia Optima Hybrid та оновлений позашляховик Kia Sorento SUV відзначать свій європейський дебют.

 

Щоб подивитись прес-конференцію КІА наживо, відвідайте, будь-ласка на Паризькому Автосалоні, відвідайте www.kiamotors.com. Трансляція онлайн  розпочнеться о 18.30 27.09.2012.

УкрАВТО у Вашому місті