Новини
10.10.2012

«ГАРАНТ-АВТО» розробила програму Спецтехніка

 

10.10.2012. Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» в процесі розширення асортименту страхових продуктів пропонує клієнтам скористатися новою програмою: Спецтехніка.

 

Український страховик з більш ніж двадцятирічним досвідом роботи на ринку ризикового страхування України, страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО», продовжуючи слідувати стратегії розвитку компанії, розширює асортимент страхових продуктів. Зараз готовність задовольнити практично будь-який запит клієнта виходить на перший план. І саме тому страхова компанія розробила програму, що дозволяє застрахувати за програмою КАСКО спеціальну техніку.

Клієнт, який є власником наземної колісної та гусеничної спеціальної техніки, що відноситься до таких категорій як «сільгосптехніка», «будівельна техніка», «навантажувачі», «комунальна техніка», «спеціальний транспорт», може укласти договір страхування за програмою страхування спецтехніки і передати пов'язані з експлуатацією та зберіганням техніки ризики надійному страховому партнеру.

Згідно з умовами договору клієнт може на вибір застрахувати спеціальну техніку від таких ризиків як ДТП, протиправні дії третіх осіб, стихія, пожежа, викрадення, або ж застрахувати по повному пакету від усіх перерахованих ризиків. На страхування приймається техніка фізичних або юридичних осіб терміном експлуатації не більше 20 років. Страхова сума встановлюється в межах ринкової вартості техніки, прийнятої на страхування.

Якщо говорити про переваги, то одним з безумовних плюсів цієї програми є те, що покриття страхового поліса діє по всій території України, в тому числі і на дорогах загального користування. Якщо ж техніка з якоїсь причини простоює, страховий партнер може розглядати можливість зниження вартості страхування на період простою. Також варто відзначити можливість оплати вартості поліса частинами, З додаткових плюсів - це широкий вибір франшиз - від 0 до 10%, відсутність обмежень по кількості осіб, допущених до керування та відсутність обмежень по умовам зберігання спеціальної техніки (крім періоду простою).

Детальніше про нову програму страхування можна дізнатися безпосередньо в офісах компанії. Крім цього інформація доступна на корпоративному сайт компанії за адресою www.garant-auto.ua, або ж відвідавши сторінку-візитку в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua .

 

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія буда заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні надає послуги страхування для юридичних та фізичних осіб. Загальна сума відшкодувань, що були виплачені ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2011 року склала понад 150 537 тыс. грн. Щодня компанія виплачує приблизно 580 тис.грн., або близько 2,5 - 3 млн. грн. щотижня.

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» займає провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО та ОСЦПВ, займаючи одну з провідних позицій за числом отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогодні, автомобільне страхування займає значну долю страхового портфелю компанії «ГАРАНТ-АВТО». Також активно розвиваються і інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.ін.

 
 

 

УкрАВТО у Вашому місті