Новини
11.10.2012

КІА в ТОП-100 кращих світових брендів

Корпорація Kia Motors увійшла до почесного «ТОП-100 Кращих Світових брендів», згідно дослідження оприлюдненого провідною спеціалізованою консалтинговою агенцією Interbrand.

4,1 мільярди доларів США – саме стільки коштує бренд KІА, що дозволяє автовиробнику міцно закріпитись на 87 місці рейтингу ‘Top100 Best Global Brands’. Бренд продемонстрував 50% зростання  в порівнянні з минулорічною оцінкою і значно перевищив середній показник автомобільних брендів – 11%. Поміж автомобільних брендів, представлених у цьому переліку, КІА посідає 11 місце. Цьогорічне дослідження було проведено експертними аналітиками за допомогою ретельної оцінки ефективності бренду. Дослідження оцінювало фінансові показники корпорації в частині повернення капіталу інвесторам, роль бренду при прийнятті рішення про придбання, а також упізнаваність бренду; таким чином, оцінювались фактори, які дозволяють прогнозувати доходи компанії. 

Стрімке зростання цінності бренду корелюється з динамікою зростання продажів у світі. Компанія KІА закріпила свій статус як автовиробника з найшвидшим розвитком, протягом трьох років демонструючи ріст продажів, який виражений двозначною цифрою. З 2008 по 2011 щорічні продажі КІА в світі зросли на 81 % і склали майже 2,5 млн.

Клер Че, Віце-президент по маркетингу Корпорації Kia Motors, відзначає: «Те, що ми увійшли до переліку «100 кращих світових  брендів», підкреслює прагнення КІА постійно надихати та дивувати прихильників бренду.   Приголомшливо, яких висот можна досягнути, залишаючись вірним собі – молодим, динамічним брендом, який перевершує очікування та кидає виклик».

Окрім значних досягнень КІА в галузі покращення якості продукції, компанія реалізувала ряд масштабних маркетингових кампаній, які допомогли значно підвищити впізнаваність бренду. Серед них – спонсорство ЄВРО 2012, чемпіонатів світу з футболу, тенісний турнір Australian Open та чемпіонат NBA. KІА успішно привертає до бренду юних душею клієнтів  через спілкування в соціальних мережах та неординарні рекламні кампанії.

До того ж, за підсумками продажів, КІА є найбільш динамічно зростаючим брендом в Європі та одним з лідерів в світі.

 

УкрАВТО у Вашому місті