Новини
17.10.2012

Компанія «ГАРАНТ-АВТО» уклала новий договір страхування з ДП «Селдіко»

 

17.10.2012. Український страховик, компанія «ГАРАНТ-АВТО», пролонгувала договір страхування з компанією ДП «Селдико».

 

Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО», що надає послуги ризикового страхування вже понад 20 років по обов'язкових та добровільних видах, пролонгувала договір добровільного медичного страхування та страхування від нещасних випадків з компанією ДП «Селдико».

Згідно з умовами нового договору, страховий захист передбачений для 225 осіб, які є співробітниками компанії «Селдико», а також для їхніх родичів. Страхове покриття за договором становить 111 500 000 грн. по добровільному медичному страхуванню та 18 000 000 грн. по страхуванню від нещасних випадків. Страховий поліс дозволяє своєму власникові бути захищеним від непередбачених витрат, пов'язаних з оплатою послуг поліклінічного чи стаціонарного лікування і послуг швидкої допомоги. Крім цього, у застрахованих є можливість скористатися додатковими програмами страхування для дорослих і дітей різних вікових категорій, залежно від обраних опцій.

Нагадаємо, що для страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО», ДП «Селдико» є багаторічним клієнтом. Це компанія з 100% іноземними інвестиціями, яка є ексклюзивним дистриб'ютором косметики і парфумерії. ДП "Селдіко" працює на ринку елітної косметики Україні з січня 1998 року і на сьогоднішній день займає на ньому лідируючі позиції, а також є підрозділом концерну LVMH (Louis Vuitton Moet Hennessy), найбільшого в світі виробника товарів класу люкс.

Дізнатися детальніше про програми страхування по обов'язкових та добровільних видах від страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО» можна на корпоративному сайт компанії за адресою www.garant-auto.ua, або ж відвідавши сторінку-візитку в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua .

 

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія буда заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні надає послуги страхування для юридичних та фізичних осіб. Загальна сума відшкодувань, що були виплачені ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2011 року склала понад 150 537 тыс. грн. Щодня компанія виплачує приблизно 580 тис.грн., або близько 2,5 - 3 млн. грн. щотижня.

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» займає провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО та ОСЦПВ, займаючи одну з провідних позицій за числом отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогодні, автомобільне страхування займає значну долю страхового портфелю компанії «ГАРАНТ-АВТО». Також активно розвиваються і інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.ін.

 
 

 

УкрАВТО у Вашому місті