Новини
09.11.2012

Opel Zafira Tourer отримав нагороду «Золоте кермо - 2012»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Автомобіль, який називають бізнес-класом на колесах, став вибором читачів № 1 в популярному сегменті мінівенів.

 

Перевершивши шістьох суперників в категорії «мінівени», Opel Zafira Tourer завоював першість у своєму класі в номінації «Золоте кермо - 2012» (Golden Steering Wheel 2012). Ця престижна європейська автомобільна премія - тільки один із численних успіхів автовиробника з Рюссельсхайму: попередники Opel Zafira Tourer удостоювалися даної нагороди двічі: в 1999 і 2005 роках. У цьому році церемонія вручення премії «Золоте кермо» проходить в 37-й раз, приносячи бренду Opel вже 15-ту перемогу. В той же час перемога Zafira Tourer підсумовує довгий список нагород, отриманих автомобілями Opel в 2012 році, включаючи «Автомобіль року» (Car of the Year Award), якою удостоївся електромобіль Ampera.

 

Щорічний конкурс проводиться німецькими виданнями «Auto Bild», «Bild am Sonntag» та 26 їх європейськими партнерами. Боротьба за перемогу в конкурсі йде між 44 автомобілями в шести категоріях. Читачі - а не експерти - вирішують, який автомобіль стає переможцем у своєму класі. Таким чином, нагорода «Золоте кермо» відображає ставлення клієнтів до однооб'ємника від Opel.

 

«Ми надзвичайно раді, що удостоїлися нагороди в цій категорії. Це підтверджує, що Zafira Tourer відповідає смакам читачів, багато з яких є нашими клієнтами, - заявив голова наглядової ради Opel і віце-голова GM Стів Гирськи (Steve Girsky) під час виступу на церемонії вручення нагороди «Золоте кермо» в Берліні в середу. - Наша концепція, що поєднує комфорт «бізнес-класу на колесах» і неперевершену повсякденну практичність, дійсно працює! До того ж ця нагорода в черговий раз підтверджує нашу компетентність в сегменті сімейних автомобілів - в 2010 році модель Meriva вже отримувала «Золоте кермо».

 

Opel Zafira Tourer відрізняється чудовим поєднанням функціональності, комфорту і преміальної якості. З новою вдосконаленою системою сидінь Flex7 Zafira Tourer встановлює нові стандарти трансформації простору салону. Передові системи допомоги водієві - фронтальна камера Opel Eye другого покоління, адаптивний круїз-контроль з функцією автоматичного уповільнення при загрозі зіткнення (CIB), система визначення дистанції (FDI) і система попередження про фронтальному зіткненні (FCA) - є надійними помічниками в дорозі, що суттєво підвищують рівень безпеки. У лінійку моторів для Zafira Tourer входять бензинові та дизельні двигуни, а також агрегати на зрідженому газі.
Стартова ціна - 240 520 гривень.

 

Докладніше про Zafira Tourer.

 

Відвідайте сторінку Opel в Facebook: www.facebook.com/opel.ukraine і в Twitter: http://twitter.com/Opel_UA.

  

УкрАВТО у Вашому місті