Новини
16.11.2012

Ціни на Chevrolet Lacetti універсал знижені на 4000 грн!

З 16-го листопада 2012 року в дилерській мережі компанії «Дженерал Авто Груп», офіційного дистриб'ютора Chevrolet в Україні, знижено ціни на український бестселер марки легендарного бренду з 100 річною історією - модель Chevrolet Lacetti універсал! Тепер при покупці цього надійного і практичного автомобіля можна заощадити 4000 гривень! А вартість надпопулярного в нашій країні універсала відтепер складає 125 900 грн.

Безпеку Lacetti в будь-якій комплектації забезпечують посилений кузов, п'ять ременів безпеки, дві фронтальні подушки безпеки, антиблокувальна система гальм (ABS) c розподілом гальмівних зусиль (EBD), дитячий замок безпеки в задніх дверях, центральний замок з дистанційним керуванням і вже встановлена ​​звукова сигналізація з датчиком на відкриття дверей, капота і багажника.

18

А комфорт в дорозі забезпечують кондиціонер, електропривід бокових дзеркал із підігрівом, передні електричні склопідйомники, регулювання керма і водійського сидіння по висоті, гідропідсилювач зі змінним зусиллям залежно від швидкості автомобіля, система рециркуляції повітря, аудіопідготовка і багато іншого.

Важливо відзначити, що в листопаді до України прибуде остання партія автомобілів Chevrolet Lacetti в кузові універсал, тому радимо Вам поквапитися, якщо Ви хочете стати власником цього надійного, місткого і невибагливого автомобіля.

Також необхідно додати, що порівняно нещодавно на ринку автокредитування з'явився новий фінансовий інструмент - Chevrolet Finance, який значно відрізняється від існуючих пропозицій на ринку.

1

За підтримки виробника GM Korea, дистриб'ютору «Дженерал Авто Груп» вдалося створити нову, клієнтоорієнтовану кредитну програму Chevrolet Finance, яка є, по суті, розстрочкою на 2 роки. На весь період кредитування річна відсоткова ставка складає формальні 0,01% річних у гривні, аванс від 15%, термін кредитування від 1 до 7 років і разову комісію 2,99%. Але головною «родзинкою» акції є наявність пільгового періоду, коли не нараховується щомісячна комісія. Для авансу від 15% він становить 18 місяців, а при первинному внеску від 50% - 24 місяці. Таким чином, клієнту надається можливість значно знизити вартість кредиту і не переплачувати за його керування. Банк-кредитор - АТ «УкрСиббанк».

До того ж, починаючи з 7 вересня 2012 року, кожен власник нового автомобіля Chevrolet отримує пакет «Assistance» строком на 1 рік. Програма Assistance включає в себе цілодобову підтримку Вашого автомобіля - тепер ситуації, коли ви, здавалося, залишилися наодинці з автомобілем і проблемою посеред дороги, більше не існуює! Професійні диспетчери нададуть вам необхідну інформацію та допоможуть вирішити питання, які застали Вас зненацька в дорозі.

Досить звернутися до найближчого офіційного дилера Chevrolet, щоб отримати консультацію з приводу схеми покупки.

Дізнатися більше про Chevrolet в Україні: www.chevrolet.ua.

Chevrolet Україна в Facebook: http://www.facebook.com/chevrolet.ukraine.

Chevrolet Україна в Twitter: http://twitter.com/ua_chevrolet

УкрАВТО у Вашому місті