Новини
19.11.2012

Ринок жовтня: лідером продажів став ЗАЗ Sens!

Надійність, якість, доступність для широких верств споживачів - це далеко не всі характеристики, властиві автомобілям ЗАЗ. Не секрет, що саме вони дозволяють ЗАЗу впевнено утримувати верхівки «автомобільних чартів»! Так, за підсумками другого місяця осені ЗАЗ традиційно увійшов до трійки лідерів.

Передові позиції утримує модель ЗАЗ Sens. З результатом 690 реалізованих автомобілів модель зайняла законне перше місце серед всіх моделей, представлених на українському ринку. ЗАЗ Sens - один з найбільш доступних автомобілів, ціна якого стартує від 59 900 грн.

Лояльна вартість - це свідчення того, що вітчизняний автовиробник дає можливість багатьом автолюбителям стати власником невибагливого, якісного та надійного залізного коня, який щодня буде радувати і дарувати відчуття свободи пересування!

Тенденції ринку легкових авто безапеляційно свідчать про найвищу популярності саме автомобілів класу «С». За підсумками 10 місяців у ТОП-10 даного класу увійшли відразу три моделі ЗАЗ - Sens, Lanos і Forza - тим самим продемонструвавши найбільшу представленість моделей однієї марки.

Lanos із автоматичною коробкою передач стабільно утримує позиції найбільш бюджетного автомобіля «на автоматі» у класі «С». Такою вигідною вартістю в ціновому сегменті до 100 000 грн. не можуть похвалитися навіть найближчі конкуренти-однокласники. Саме тому сьогодні на дорогах України - вже майже 300 таких авто. Вартість Lanos із АКПП у кузові седан – 92000 грн.

Дебют ЗАЗ VIDA відбувся навесні цього року. Незважаючи на новизну, модель упевнено набирає флагманські позиції не лише серед моделей ЗАЗівської лінійки, але й на ринку в цілому: продажі VIDA вже впритул наблизилися до позначки у 2-і тисячі авто. Володіючи спадщиною Chevrolet Aveo і доступною вартістю - ціна на VIDA (86800 грн.) більш ніж на 1 тис. у.о. нижче в порівнянні з попередником - не дивно, що популярність цієї моделі зростає з кожним днем.

Секрет народного визнання - в оптимальному балансі ціни та якості, а ще - у вигідних умовах придбання, унікальних кредитних програмах, а також гарантійних умовах. Все це повною мірою своїм клієнтам надає ЗАЗ. Так, до 31 грудня діють знижки до 5560 грн. на популярні моделі ЗАЗ (VIDA, Sens, Lanos), з вересня гарантія на всі моделі збільшена до 3-х років або 100 тис. км пробігу, а діюча фінансова програма «Краще ніж РОЗСТРОЧКА» вже заслужила визнання в колі клієнтів, що купують авто в кредит.

 

 

Детальну інформацію можна отримати у менеджерів-консультантів автосалонів ЗАЗ або за телефоном «гарячої» лінії: 0 800 500 233 (дзвінки зі стаціонарних телефонів по всій території України безкоштовні).

 

Більше інформації про ЗАЗ у  Facebook   Вконтакте    YouTube

УкрАВТО у Вашому місті