Новини
04.12.2012

В автосалонах мережі ЗАЗ стартувала новорічна акція «Досить голосувати – час купувати».

 

Запах апельсинів, бризки шампанського, очікування дива ... і, звичайно ж, подарунки - вісники Нового року! Як відомо, найкращий подарунок для покупців автомобілів - це знижка! Саме тому ЗАЗ запрошує зануритися в чарівну атмосферу Нового року і отримати заповітні знижки на популярні автомобілі!

0Тільки до 31 грудня в дилерській мережі ЗАЗ діє акція «Досить голосувати – час купувати!»: святкові знижки на популярні моделі ЗАЗ - до 5560 грн., кредитна ставка 0% і гарантія 3 роки - вагомі аргументи на користь придбання нового авто! Можливо, саме тепер настав час сказати «Досить!» переповненому громадському транспорту, годинам чекання в мороз і холоднечу «своєї» маршрутки, .... адже, погодьтеся, так приємно сісти за кермо власного автомобіля та поїхати за власним маршрутом!

Вибираєте автомобіль з оптимальним співвідношенням «ціна-якість»? Це відмінний привід зазирнути в найближчий автосалон ЗАЗ і купити автомобіль ЗАЗ VIDA: весь грудень на флагманську модель діють знижки до 4000 грн., а новорічна ціна стартує від 86 880 грн.

Вам потрібен надійний, перевірений часом автомобіль, до того ж із «автоматом» і за прийнятну ціну - тоді Ваш вибір - ЗАЗ Lanos. Поспішайте придбати автомобіль зі знижкою до 5560 грн. за ціною від 92 000 грн. Очевидні переваги моделі - багате оснащення і лояльна ціна: ЗАЗ Lanos - найбільш доступний автомобіль із автоматичною трансмісією в своєму класі.

3Шукайте недороге в обслуговуванні авто за прийнятною ціною - ми знаємо, що Вам запропонувати! ЗАЗ Sens - автомобіль, перевірений часом і підкріплений спеціальною новорічною пропозицією. Вартість моделі стартує від 59 900 грн. зі знижкою до 4716 грн.

І ще один важливий момент: термін дії акції обмежений не тільки часом, але й кількістю автомобілів! Тож радимо поспішити!

Крім того, нагадуємо, що абсолютно всі моделі ЗАЗ - VIDA, Forza, Lanos, Sens - Ви можете придбати в кредит за програмою «Краще ніж РОЗСТРОЧКА». Переваги даної програми - 0% річних на перші 12 місяців, 10% початковий внесок, 7 років загальний період кредитування - оцінили вже майже 2000 автолюбителів.

 

 

Додаткову інформацію  можна отримати в найближчому  дилерському центрі  ЗАЗ, на сайті www.zaz.ua, а також за телефоном  «гарячої» лінії: 0 800 500 233 (дзвінки зі  стаціонарних телефонів України безкоштовні).

УкрАВТО у Вашому місті