Новини
10.01.2013

Тойота Центр Київ «Автосаміт» на Харківському шосе, 179 запрошує всіх на Новорічну Ялинку!

 

В знак щирої вдячності за багатолітню довіру та відданість, запрошуємо всіх Вас на Новорічну Ялинку, яка вже стала традиційною в нашому салоні.

З 3 по 20 січня 2013 року ми будемо раді бачити Вас і Ваших дітей в Тойота Центр Київ «Автосаміт» за адресою: Харківське шосе, 179. На Вас чекають зустрічі з улюбленими казковими персонажами, Дідом Морозом та Снігуронькою, а також багато пісень, танців, хороводів, ігор, подарунків та захоплююча дитяча вистава!

Для участі в Новорічній Ялинці обов'язково зареєструйтеся на сайті.  Ми чекаємо Вас і обіцяємо незабутні враження від свята, вистави, подарунків та спілкування!

0

Також, з 15 грудня 2012 року по 31 січня 2013 року Тойота Центр Київ «Автосаміт» запрошує всіх дітей разом із батьками взяти участь у конкурсі дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії».

Всі бажаючі повинні заповнити заявку  та анкету на участь у конкурсі і намалювати автомобіль твоєї мрії.

Переможці конкурсу отримають неймовірні призи від Toyota, а саме:

  • приз за перше місце у кожній віковій категорії — нетбук;
  • приз за друге місце у кожній віковій категорії — планшет;
  • приз за третє місце у кожній віковій категорії — електронна книга;.0

Наприкінці лютого 2013 року на нашому сайті будуть оприлюднені результати Національного конкурсу.

Детальнішу інформацію про Новорічну Ялинку в Тойота Центр Київ «Автосаміт»  можна отримати на сайті www.toyota.com.ua або по телефону (044) 537-54-54.

Колектив Тойота Центр Київ «Автосаміт» бажає, щоб в Новому році з Вами завжди були успіх і фінансове процвітання! Хай Ваші серця будуть зігріті любов'ю і теплом, дім наповнюється добром та радістю, а очі сяють від щастя. Хай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть проблеми та турботи, а Новий — 2013 рік — буде щедрим на нові можливості, зустрічі та звершення. Бажаємо, щоб Різдвяна зірка вказала вірну дорогу для реалізації Ваших ідей, запалила в серцях вогонь віри, надії, любові та оптимізму.

Поспішайте здійснити Вашу мрію разом з Тойота Центр Київ «Автосаміт»! Ми завжди раді бачити Вас на Харківському шосе, 179. Для Вас ми перетворимо придбання автомобіля на свято!

***

Найкраща, найбільш якісна пропозиція - це основа популярності Toyota як виробника автомобілів.  Тойота Центр Київ «Автосаміт» на Харківському шосе, 179, що входить в структуру УкрАВТО, слідуючи філософії Toyota (The Toyota Way): «Повага до людей» і «Постійне вдосконалення», прагне надавати своїм замовникам найкращі на ринку товари та послуги. Це не гасло - це стиль життя офіційного дилера Toyota в Україні - володаря премії «Ічибан» 2008-2009 року, успішна діяльність якого підкріплюється 20-річним досвідом бездоганної роботи. Ми дбаємо про комфорт наших замовників. Наша мета полягає в тому, щоб кожен покупець відчув найвищу якість обслуговування. Тому ми прагнемо пропонувати найкращі автомобілі та бездоганну якість обслуговування.

УкрАВТО у Вашому місті