Новини
04.01.2013

Діди Морози доставляють останні знижки на автомобілі ЗАЗ!

Завдяки знижкам на моделі ЗАЗ VIDA, Lanos, Sens, які дистриб'юторська компанія «АвтоЗАЗ-сервіс» запропонувала напередодні Нового року, своїх власників знайшли майже 3000 автомобілів ЗАЗ. Акція «Досить голосувати - час купувати!» заохотила багатьох українців придбати власний автомобіль і в 2013-й рік увійти в новому статусі - автовласник!

Для тих, хто  не встиг скористатися акційною пропозицією, раді повідомити: не дивлячись на те що новорічна ніч вже минула, наші Діди Морози все ще продовжують радувати клієнтів, доставляючи знижки на автомобілі ЗАЗ.

ЗАЗ продовжує свою акцію до кінця січня.

0

У рамках акції всі модифікації флагманської моделі ЗАЗ VIDA доступні зі знижкою 4000 грн., і базова її комплектація зараз коштує 86 860 грн. Модель пропонує покупцям відмінну маневреність, точність рульового управління та комфорт. Таким чином, ЗАЗ VIDA підтверджує, що є кращим вибором для покупців у співвідношенні «ціна-якість» і на думку більшості експертів заслуговує перемоги в номінації «Кращий доступний автомобіль» або «Співвідношення ціна-якість» у щорічному автомобільному конкурсі «Автомобіль року 2013» . Свій голос за ЗАЗ VIDA Ви можете віддати на офіційному сайті www.autoroku.ua

0Заощадити до 5560 грн. можуть і прихильники народного автомобіля Lanos з АКПП. Вже за 92 000 грн. можна стати власником автомобіля, оснащеного автоматичною коробкою передач японського виробника Aisin, надійним і високопродуктивним двигуном General Motors на 1,4 л. Додатковим «за» послужить для покупця наявність подушок безпеки, кондиціонера, гідропідсилювача керма, електросклопідйомників, підігріву сидінь і зовнішніх дзеркал, а також можливість вибору кузовів:  класичного седана або молодіжного хетчбеку.

Придбати надійний, невибагливий і доступний автомобіль ЗАЗ Sens зі знижкою майже 5 тисяч грн. можна всього за 59 900 грн. Завдяки простоті в обслуговуванні, якості вузлів і агрегатів, широкій географії автосалонів і фірмових СТО, яких в Україні налічується більше 150, модель більше року перебуває на піку популярності та входить до трійки лідерів продажів.

 

Додатково:

Всеукраїнська акція «Автомобіль року в Україні» - щорічний автомобільний конкурс, у якому беруть участь всі моделі, представлені на українському ринку в 2013 році.

Проголосувати за модель ЗАЗ Vida - номінанта в категорії «Кращий доступний автомобіль» і «Співвідношення ціна-якість» - можна на сайті: www.autoroku.ua  до 14 січня.

 

Детальна інформація про моделі ЗАЗ, фінансові програми придбання, акції - на сайті www.zaz.ua, а також за телефоном «гарячої» лінії: 0 800 500 233 (дзвінки зі стаціонарних телефонів України безкоштовні).

УкрАВТО у Вашому місті