Новини
11.01.2013

Тойота Центр Київ «Автосаміт» – абсолютний лідер продажу автомобілів Toyota в Україні!

 

Підводячи підсумки 2012 року, Тойота Центр Київ «Автосаміт» на Харківському шосе, 179 довів, що є заслуженим лідером продажу Toyota в Україні!

Тойота Центр Київ «Автосаміт»  зайняв 1е місце з продажу автомобілів Toyota в Україні з результатом 1373 авто, наростивши частку ринку по Києву з 28% до 31%, а по Україні - з  9% до 10,5%, що в черговий раз підтверджує правильність вибраної стратегії.

Керуючись головним принципом Тойота – «Перш за все - Клієнт», Тойота Центр Київ «Автосаміт»  незмінно лідирує за показниками загальної задоволеності купівлі автомобіля, повноти представлення модельного ряду, дружелюбності співробітників, якості тест-драйвів, повноти та своєчасності інформації, що надається, розробляє і запускає програми направлені на лояльність власників Toyota.

0 «Ми пишаємося нашими досягненнями та вдячні нашим клієнтам і партнерам за надану довіру, адже саме для Вас ми вдосконалюємось, працюємо і досягаємо нових результатів», -  говорить Директор Тойота Центр Київ «Автосаміт» Олександр Дмитрієнко.

7 грудня 2012 року Тойота Центр Київ «Автосаміт»  відсвяткував свій ювілей -  20 років  успіху в Україні.

Слідуючи принципу Кайзен, Тойота Центр Київ «Автосаміт»  постійно розвивається і покращує якість роботи задля своїх клієнтів. Здобуті премії якості «Ічибан» в 2008-2009гг, Сертифікат TSM «L1» в 2011г, а також 20-річний досвід - прямий доказ ефективної і злагодженої роботи дилерського центру.

Важливою мірою ділового успіху Тойота Центр Київ «Автосаміт»  на Харківському шосе, 179 є лояльність покупців, тому цілі на 2013 рік незмінні — команда Автосаміт прагне бути першою за показниками задоволеності клієнтів та пропонувати найкращі фінансові продукти і бездоганну якість обслуговування.

Поспішайте здійснити Вашу мрію разом з Тойота Центр Київ «Автосаміт»! Ми завжди раді бачити Вас на Харківському шосе, 179. Для Вас ми перетворимо придбання автомобіля на свято!

***

Найкраща, найбільш якісна пропозиція - це основа популярності Toyota як виробника автомобілів.  Тойота Центр Київ «Автосаміт»  на Харківському шосе, 179, що входить в структуру УкрАВТО, слідуючи філософії Toyota (The Toyota Way) «Повага до людей» і «Постійне вдосконалення», прагне надавати своїм замовникам найкращі на ринку товари та послуги. Це не гасло - це стиль життя офіційного дилера Toyota в Україні, володаря премії «Ічибан» 2008-2009 року, успішна діяльність якого підкріплюється 20-річним досвідом бездоганної роботи. Ми дбаємо про комфорт наших замовників. Наша мета полягає в тому, щоб кожен покупець відчув найвищу якість обслуговування. Тому ми прагнемо пропонувати найкращі автомобілі та бездоганну якість обслуговування.

УкрАВТО у Вашому місті