Новини
11.01.2013

ЗАЗ VIDA: українці вибирають якість за розумною ціною

За підсумками 2012 року понад 2000 автомобілів ЗАЗ VIDA було реалізовано після запуску моделі в квітні минулого року. За 9 місяців перебування на ринку модель продемонструвала високі показники продажів. На численні прохання автовласників і представників ЗМІ компанія «АвтоЗАЗ-сервіс» і Запорізький автомобілебудівний завод діляться секретами виробництва флагманської моделі ЗАЗ VIDA.

ЗАЗ Vida - це добре відома українським автолюбителям модель, створена на базі Chevrolet Aveo. Щоб зберегти якість автомобіля, для організації виробництва ЗАЗ Vida обладнання одного з європейських автозаводів було перенесено в Запоріжжя.

Більшу частину робіт на ЗАЗі виконує робототехніка. Деякі процеси виробництва просто зачаровують: наприклад, коли величезна кількість роботів, немов живі істоти, відточеними рухами зварюють кузов.

Метал на Запорізький автозавод для виробництва не тільки Vida, але й інших моделей лінійки ЗАЗ, поставляється з Бельгії, Словаччини та Росії. В цілому ж за рік переробляється більше 90 000 тонн листового прокату.

Слід зазначити, що перед виведенням на європейський ринок Chevrolet Aveo, інженери General Motors спроектували кузов з використанням елементів з високоміцних сталей, які складають 46% кузова. Це успадкувала і Vida.

Фарбують автомобілі 9 сучасних роботів німецької фарбувальною лінії SAMES - тієї ж лінії, на якій фарбували автомобілі KIA, Opel і Chevrolet. Головка розпилювача кожного робота обертається зі швидкістю 30000 обертів за хвилину - фарбування одного кузова займає 85 секунд. Кожен робот може забарвлювати в 12 різних кольорів. Застосування новітньої технології фарбування і ґрунтовки дозволяє давати гарантію від появи наскрізної корозії кузова до 5 років.

Далі кузов відправляють у складальний цех, де на конвеєрі спеціальні машини і досвідчені фахівці комплектують автомобіль.

На заводі діє система управління якістю міжнародного стандарту ISO 9001:2000. Згідно з якою всі процеси і кожен автомобіль проходить інспекційний контроль геометрії кузова (з точністю до сотих міліметра), контроль лицьових поверхонь, надійності роботи всіх складових - двигуна, підвіски, гальм, електроприладів і т.д.

Після стендових випробувань автомобіль відправляється на спеціальний дорожній трек, побудований за ескізами General Motors. Тут кожну машину перевіряють на відповідність вимогам по шуму, вібрації та жорсткості. За технологією весь процес ідентичний аналогічним процесам на провідних автозаводах світу.

Виробництво VIDA - втілення досвіду Запорізького заводу, отриманого при співпраці з автомобільними гігантами, такими як Mercedes-Benz, Кіа, General Motors та ін Цей досвід дав свої плоди: особливу увагу завод приділяє якості автомобілів. Саме тому гарантія на VIDA становить три роки або 100 тисяч км пробігу.

У висновку скажемо одне: з виходом ЗАЗ VIDA на автомобільний ринок боротьба за лідерство в сегменті доступних масових автомобілів збільшилася в рази! Адже крім високої якості, VIDA пропонується за більш ніж доступною ціною: від 86 880 грн. При цьому різниця в ціні Aveo і VIDA становить близько 10 тис. грн.

Саме тому VIDA може сміливо претендувати на звання «Кращого доступного автомобіля» і «Співвідношення ціна-якість» в престижному автомобільному конкурсі «Автомобіль року 2013»! Якщо Ви теж поділяєте цю думку - голосуйте за VIDA на сайті www.autoroku.ua.

 

Детальна інформація про моделі ЗАЗ, фінансові програми придбання, акції - на сайті www.zaz.ua, а також за телефоном «гарячої» лінії: 0 800 500 233 (дзвінки зі стаціонарних телефонів України безкоштовні).

УкрАВТО у Вашому місті