Новини
18.01.2013

Запрошуємо на тест-драйв Нового TOYOTA AURIS в Тойота Автосаміт на Харківському шосе 179!

 

З 19 по 27 січня 2013 року Тойота Центр Київ «Автосаміт» запрошує першими познайомитися з Новим поколінням Toyota Auris,  протестувати і оцінити можливості стильного хетчбека, а також  отримати брендовані  сувеніри.

0

Відчути новий стиль, чудову якість і прекрасні характеристики керованості хетчбека Toyota Auris, Тойота Центр Київ «Автосаміт» пропонує на трасі Київ-Бориспіль -  найкращій трасі України і єдиному автобані європейського рівня в країні. Тут, на чотирьох смугах першокласного асфальту, без заторів, що створюють сотні фур, Ви зможете краще відчути характер нового Toyota Auris і самим переконатися не на словах, а на ділі в чудовій якості Toyota. Адже, що може бути кращим доказом правильності вибору, чим власні незабутні відчуття від справжнього захоплюючого тест-драйву!

Оформити заяку на  тест-драйв можна подзвонивши нам по телефону 537-54-54 або на нашому сайті   в будь-який зручний для вас час.

Нагадуємо, новий Toyota Auris набув абсолютно нового стильного зовнішнього оформлення, що символізує нову філософію дизайну автомобілів Toyota, ще більш просторий і привабливий інтер’єр салону, а також поліпшені характеристики динаміки.

Новий Auris представлено в шести варіантах комплектації на вибір, включаючи гібридну модифікацію автомобіля, яка вперше стала доступною для нашої країни.

Поспішайте здійснити Вашу мрію разом з Тойота Центр Київ «Автосаміт»! Ми завжди раді бачити Вас на Харківському шосе, 179. Для Вас ми перетворимо придбання автомобіля на свято!

***

Найкраща, найбільш якісна пропозиція - це основа популярності Toyota як виробника автомобілів.  Тойота Центр Київ «Автосаміт»  на Харківському шосе, 179, що входить в структуру УкрАВТО, слідуючи філософії Toyota (The Toyota Way) «Повага до людей» і «Постійне вдосконалення», прагне надавати своїм замовникам найкращі на ринку товари та послуги. Це не гасло - це стиль життя офіційного дилера Toyota в Україні, володаря премії «Ічибан» 2008-2009 року, успішна діяльність якого підкріплюється 20-річним досвідом бездоганної роботи. Ми дбаємо про комфорт наших замовників. Наша мета полягає в тому, щоб кожен покупець відчув найвищу якість обслуговування. Тому ми прагнемо пропонувати найкращі автомобілі та бездоганну якість обслуговування.

УкрАВТО у Вашому місті