Новини
21.01.2013

Компанія «ГАРАНТ-АВТО» розробила продукт: Відповідальність іноземців.

Новий страховий продукт, створений одним з найдосвідченіших страховиків ринку ризикового страхування, розроблений з метою, щоб існуючі або потенційні клієнти могли захистити свої фінансові інтереси при настанні страхового випадку. Згідно з новою програмою страхування, іноземний громадянин або особа без громадянства, може розраховувати на відшкодування витрат, які виникнуть у разі його примусової депортації.

Продукт орієнтований на фізичних осіб, які тимчасово перебувають на території України, навчаються в навчальних закладах або ж перебувають в Україні на запрошення фізичних або юридичних осіб. Договір покриває відповідальність іноземців з компенсації витрат у разі їх депортації за межі України в порядку, встановленому Законом України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства». Згідно з договором страхування, вигодонабувачем буде юридична або фізична особа, яка запросила такого іноземця та може зазнати збитків у результаті настання страхового випадку. Страхова сума за вибором клієнта може досягати 50 000 грн.

За договором страхування можливі 2 варіанти страхового покриття:

1. відшкодовується вартість проїзних квитків економ-класу для клієнта та осіб, які його супроводжують;

2. відшкодовуються витрати на проїзні документи економ-класу, послуги з утримання в пунктах тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, послуги з ідентифікації особи страхувальника, послуги з оформлення документів та інших дій, пов'язаних з висилкою.

Детальну інформацію про страхову компанію «ГАРАНТ-АВТО» можна дізнатися на корпоративному сайті за посиланням www.garant-auto.ua, або на сторінці-візитівці в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua

УкрАВТО у Вашому місті