Новини
23.01.2013

Стартувала партнерська програма із страхування та кредитування автомобілів Mercedes-Benz.

У 2013 році для любителів автомобілів марки Mercedes-Benz стартували дві акційні програми. Спільна тристороння кредитна програма від «Укргазбанку», страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО» та офіційного представника автомобілів Mercedes-Benz в Україні, компанії «Автокапітал». Кредитна пропозиція поширюється на моделі Mercedes-Benz А-клас, В-клас, C-клас седан, E-клас седан, GLK-клас, а також Smart. Програма, доступна у всіх офіційних дилерських центрах Mercedes-Benz в Україні та дозволяє купити одну з моделей німецького бренду в кредит строком від 12 місяців, з мінімальною ставкою від 0,01% річних.

Також стартувала акція по страхуванню автомобілів придбаних за повну вартість від страхового партнера програми, компанії «ГАРАНТ-АВТО». Страховик розробив спеціальний продукт «КАСКО-Mercedes-Benz» з єдиним тарифом для всіх легкових автомобілів Mercedes-Benz - 4,5%. Ця програма дозволить максимально захистити новий автомобіль, а головною перевагою є 0% франшизи за всіма ризиками. Страховий продукт «КАСКО-Mercedes-Benz» не має обмежень по кількості людей, які на законних підставах можуть управляти автомобілем, і надає захист на території України та країн СНД за всіма ризиками. Крім цього, продукт не обмежує клієнта за умовами зберігання автомобіля, а також є можливість, у разі ДТП, при збитку до 3% вартості автомобіля, але не більше 5000 грн., отримати відшкодування без довідки ДАІ. Також, клієнт може скористатися послугами евакуатора, при необхідності перевезення автомобіля після ДТП, у межах 50 кілометрів.

Детальну інформацію про страхову компанію «ГАРАНТ-АВТО», про спеціальну програму страхування, а також про нові страхові продукти можна дізнатися на корпоративному сайті за посиланням www.garant-auto.ua, або на сторінці-візитці в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua .

 

 


 
 

 

УкрАВТО у Вашому місті