Новини
25.01.2013

У 2012 році ЗАЗ зайняв 2-е місце у рейтингу продажів, вперше випередивши Lada

 

Офіційний дистриб'ютор автомобілів ЗАЗ - компанія «АвтоЗАЗ-сервіс» - підвела підсумки 2012 року і поспішає повідомити про свої успіхи.

У 2012 році бренд ЗАЗ зайняв друге місце в рейтингу продажів серед всіх автомобільних марок, представлених на українському ринку*, пропустивши вперед лише Hyundai. У своєму ж, бюджетному класі автомобілів, ЗАЗ - беззаперечний лідер. Вперше ЗАЗ за підсумками року обійшов «російську» Ладу, а кількість зареєстрованих легкових автомобілів ЗАЗ склала 17 469 одиниць.

«Таких результатів ми змогли досягти завдяки низці факторів, головний - це прагнення запропонувати автомобілі з найбільш оптимальним співвідношенням «ціна-якість». І для нас це, перш за все, свідоцтво високого рівня довіри українських покупців до автомобілів ЗАЗ - довіри, яка щорічно зростає», - коментує ситуацію Генеральний директор компанії «АвтоЗАЗ-сервіс» Андрій Залуцький.

Багато експертів ґрунтуються на думці, що успіх марки ЗАЗ - це результат прийняття ряду стратегічних рішень керівництвом компанії, які служать основою ринкового розвитку бренду.

Ключовою подією 2012 року став дебют нової флагманської моделі ЗАЗ Vida. «Результати продажів моделі - 2151 автомобіль, що складає майже 15% від загального обсягу реалізації автомобілів ЗАЗ - безперечно, виправдали всі очікування. Протягом року Vida користувалася значним успіхом. Про це свідчать і продажі моделі, які зростають із кожним місяцем», - розповідає начальник відділу маркетингу Олександр Калінін.

Лідером продажів у модельній лінійці ЗАЗ є Sens. У 2012 році продано 6 837 авто. У порівнянні з 2011 роком продажі Sens зросли на 19%, до того ж у рейтингу найпопулярніших моделей Sens зайняв почесне третє місце. Успіху моделі сприяли найбільш доступна ціна на автомобільному ринку, впровадження нових опцій і версії з ГБО.

Слід зазначити подальше зростання популярності минулорічної новинки ЗАЗ Forza. У 2012 році зареєстровано близько 3300 авто, що практично на 30% більше, ніж у 2011 році. Усього ж дорогами України їздять близько 6 тис. автомобілів цієї моделі. І можна констатувати становлення ще одного з лідерів бюджетного класу - довіра до якості ЗАЗ Forza вже не підлягає сумнівам.

Серед інших секретів успіху бренду ЗАЗ - унікальна програма кредитування «Краще ніж РОЗСТРОЧКА», яка пропонує придбання автомобіля на умовах безвідсоткового кредиту на перші 12 місяців з 10%-м початковим внеском і загальним терміном кредитування 7 років. Так, за підсумками 2012 року, близько 2500 автомобілів було реалізовано в кредит по даній програмі.

Протягом 2012 року ЗАЗ значно поліпшив гарантійну політику, що підкреслює високу якість та надійність автомобілів ЗАЗ. Так, гарантія на всі моделі ЗАЗ збільшена до 3 років або 100 000 км пробігу. Крім того, збільшено до 15 тис. км й інтервал міжсервісного обслуговування, завдяки цьому власники ЗАЗ заощаджують на сервісному обслуговуванні до 40%.

Що стосується планів на 2013 рік, то в третьому кварталі ЗАЗ планує вивести на ринок Vida в кузові фургон і «фейсліфтингову» версію Vida в кузові седан. При цьому вартість повинна зберегтися на рівні існуючої на модель.

На тлі прогнозованого 2%-го зростання ринку легкових автомобілів в Україні в 2013 році ЗАЗ прогнозує зростання своїх продажів на 15-17%. У планах ЗАЗ - збільшення своєї частки ринку до рівня 9%.

Реалізувати такі амбітні плани ЗАЗ планує за рахунок інвестування коштів та інтелектуальних ресурсів у модернізацію виробництва та навчання персоналу, посилення контролю якості виробництва автомобілів і обслуговування клієнтів, впровадження нових дилерських стандартів та оновлення автосалонів дилерської мережі ЗАЗ, а також формування привабливих для споживача цін на народні автомобілі ЗАЗ.

 

* Дані реєстрацій згідно ІАГ «Автоконсалтинг»

 

Детальна інформація про моделі ЗАЗ, фінансові програми придбання, акції - на сайті www.zaz.ua, а також за телефоном «гарячої» лінії: 0 800 500 233 (дзвінки зі стаціонарних телефонів України безкоштовні).

УкрАВТО у Вашому місті