Новини
07.02.2013

«ГАРАНТ-АВТО» і «Сокар Україна» уклали стратегічну угоду

Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО», протягом 20 років надає послуги ризикового страхування на українському ринку, уклала угоду про співпрацю з паливною Групою компаній «Сокар Україна» за програмами обов'язкового і добровільного страхування.

Умовами співпраці передбачено, всі АЗК "SOCAR" в Україні отримують страховий захист свого майна і відповідальності. Також страхуванню за програмами КАСКО та ОСЦПВ підлягає весь парк легкових і вантажних автомобілів компанії, бензовози, тягачі, застраховані небезпечні вантажі та об'єкти підвищеної небезпеки.

 «З Групою компаній «Сокар Україна» ми підписали договори по декільком обов'язковим і добровільним програмам страхування в кінці 2012 року. Фактична співпраця з надання страхових послуг почалася з 2013 року, - прокоментувала Директор департаменту корпоративних продажів СК «ГАРАНТ-АВТО» Юлія Носова. - Надалі ми плануємо розширити нашу співпрацю ще в напрямі партнерських програм і спільних акцій».

Нагадаємо, що Група компаній «Сокар Україна» з 2009 року здійснює розвиток мережі АЗК під брендом «SOCAR». Станом на початок 2013 року Група компаній управляє активами 65 АЗК.

Дізнатися детальніше про програми страхування за обов'язковими та добровільними видами, які пропонує страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО», можна безпосередньо в офісах компанії. Також інформація доступна на корпоративному сайті компанії за адресою http://www.garant-auto.ua/ або на сторінці-візитці в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua.

 

УкрАВТО у Вашому місті