Новини
13.02.2013

Україна продемонструвала найвищу динаміку продажів Оpel в Європі за підсумками 2012 року!

 

Серед 34 європейських країн, Україна продемонструвала найвищу динаміку продажів німецького бренду! В Україні продажі Opel в 2012 році, в порівнянні з 2011, виросли одразу на 77%! На другому місці за динамікою стала Угорщина, з результатом у 26% зростання продажів, на третьому місці - Росія з ростом у 20%.

Результат України стає ще більш вагомим, враховуючи, що 77-відсоткове зростання було показано при стагнуючому ринку. Адже в минулому році український автомобільний ринок нових легкових показав негативну динаміку по відношенню до позаминулого року (-1,4%).

275062

Продажі Opel у 2012 році в Україні склали 2500 автомобілів, що на 1 100 більше результатів 2011 року, а частка ринку виросла з 0,6% до 1,1%. Такий успіх в Україні став можливий завдяки розширенню модельного ряду, новинкам, грамотній рекламній та маркетинговій політиці, а також стабільному курсу Євро, від якого багато в чому залежить цінова політика.

У 2012 році в нашій країні з'явилися одразу 7 нових моделей Opel: Astra GTC, Astra sedan, оновлена ​​Astra хетчбек і універсал, Zafira Tourer, Combo, Vivaro і Movano.

275059

Виробником були зняті обмеження на ввезення дизельних двигунів, а також на двигуни, які крім бензину, можуть працювати ще на зниженому газу (пропан-бутан). Як підсумок, наприклад, серед усіх модифікацій Insignia найпопулярнішою є саме з турбодизельним двигуном 2,0 л.

Активно набирають обертів індивідуальні замовлення на автомобілі. Адже при цьому клієнт має право самостійно конфігурувати автомобіль на свій смак, враховуючи двигун, КПП, колір кузова і інтер'єру, перелік опцій і т.п., а термін поставки становить в середньому 3 місяці.

281522

Було запущено програму підтримки покупців на дорогах Opel Assistance, впроваджена нову програму лояльності для автомобілів Opel «Service+», що дозволяє зекономити до 20% на офіційне сервісне обслуговування, а також відкрито 3 нових автосалона у Києві, Львові та Одесі. Крім того, у 2012 році 150-річчя бренду Opel було відзначено новими, більш вигідними для покупців цінами на автомобілі.

Бестселером продажів серед модельного ряду Opel залишається Astra Classic, а от на друге місце перейшла Zafira, що за співвідношенням ціни та якості є, мабуть, найбільш оптимальною!

531645

Добре продавалися і інші моделі бренду. Продажі міського хетчбека Opel Corsa, наприклад, збільшилися на 83%. На третину збільшилась реалізація Astra нового покоління, і це враховуючи те, що продажі седана стартували тільки у лютому 2013 року. Рестарт продажів кросовера Opel Antara дозволив збільшити продажі даної моделі в 3,3 рази! На 25% зросли продажі і у флагмана бренду - Opel Insignia.

Всього за 3 місяці Opel Combo нового покоління «розійшовся тиражем» у 53 примірника. Активно користуються попитом і інші комерційні новинки, які «Обожнюють понеділкі» - Vivaro і Movano.

Перше місце за динамікою серед всіх європейських країн - це серйозна заявка на майбутнє, адже в планах компанії на 2013 рік - ще більше збільшити продажі і вивести на ринок ряд ефектних новинок. А саме: модний субкомпактний SUV Opel Mokka, елегантний міський модник Opel Adam, спокусливий кабріолет Opel Cascada і оновлений флагман бренду - Opel Insignia.

Також у 2013 році планується оновити п'ять автосалонів, продовжити програми «Service +» і Assistance, а також оновити та розширити парк тестових автомобілів.

Opel в Україні: www.opel.ua 

УкрАВТО у Вашому місті