Новини
19.02.2013

Toyota Verso вже в Тойота Центр Київ «Автосаміт»!

Довгоочікуваний мінівен Toyota Verso вже представлений в Тойота Центр Київ «Автосаміт».

1

Новий Toyota Verso дебютував на Паризькій автомобільній виставці у вересні 2012 р. Універсальний, практичний та просторий новий Verso став ще більш стильним, динамічним та комфортним.

Toyota Verso — це універсальний автомобіль для всієї сім’ї, який доступний в Україні у трьох варіантах комплектації на вибір, з п’ятьма або сімома місцями для сидіння. Автомобіль буде представлено з бензиновими двигунами з об’ємом цилиндрів 1,6 л, потужністю 132 к. с., з шестишвидкісною механічою коробкою передач та 1,8 л (147 к. с.) — з шестишвидкісною механічою коробкою передач або варіатором.

З усіх питань щодо нового Toyota Verso звертайтеся до наших спеціалістів по  тел: (044) 537-54-54.

Поспішайте здійснити Вашу мрію разом з Тойота Центр Київ «Автосаміт»! Ми завжди раді бачити Вас на Харківському шосе, 179. Для Вас ми перетворимо придбання автомобіля на свято!

***

Найкраща, найбільш якісна пропозиція - це основа популярності Toyota як виробника автомобілів.  Тойота Центр Київ «Автосаміт» на Харківському шосе, 179, що входить в структуру УкрАВТО, слідуючи філософії Toyota (The Toyota Way): «Повага до людей» і «Постійне вдосконалення», прагне надавати своїм замовникам найкращі на ринку товари та послуги. Це не гасло - це стиль життя офіційного дилера Toyota в Україні - володаря премії «Ічибан» 2008-2009 року, успішна діяльність якого підкріплюється 20-річним досвідом бездоганної роботи. Ми дбаємо про комфорт наших замовників. Наша мета полягає в тому, щоб кожен покупець відчув найвищу якість обслуговування. Тому ми прагнемо пропонувати найкращі автомобілі та бездоганну якість обслуговування.

УкрАВТО у Вашому місті